לאן יטוסו הישראלים בקיץ הקרוב?

הקיץ כבר מעבר לפינה, בטרווליסט, אתר להשוואת מחירים בתיירות, בדקו את פילוח יעדי החופשות והטיסות המובילים לקיץ 2019. קבלו את עשרת היעדים הנבחרים על פי טרווליסט

בוקרשט. צילום Shutterstock

מה הם עשרת היעדים החמים ביותר בקרב הקהל הישראלי לקיץ 2019?  חברת טרווליסט, האתר להשוואת מחירים בתיירות, מפרסמת את היעדים הנבחרים על פי נתוני ההזמנות של החברה.

 

היעד הפופולארי ביותר השנה הוא העיר בוקרשט עם 13% מההזמנות כשהיא ממשיכה להיות יעד אטרקטיבי וזול לקהל הישראלי. כריתים המדורגת במקום השני, עם 12%. היא יעד אהוב על הישראלים כבר לא מעט שנים ובעיקר בחודשי הקיץ. את המקום השלישי חולקות לרנקה ופראג עם 11% מההזמנות. מוסקבה, קייב, אתונה ובורגס חולקות את המקום החמישי עם 9% מההזמנות. ובסוף טבלת היעדים הפופולאריים נמצאות בנקוק וברצלונה עם 8% מההזמנות. בנקוק מציגה ירידות בהזמנות יחסית לשנה שעברה שבה היא הובילה את הטבלה עם 13% מההזמנות. ומי שנעדרות השנה מהעשירייה הראשונה הן אמסטרדם ורודוס, אשר לאורך השנים נחשבות ליעדים מבוקשים ואהובים מאוד על התייר הישראלי.

תמר גרזון, מנכ"לית טרווליסט מציינת כי "פראג היא היעד הצומח ביותר בשנתיים האחרונות ולכן לא מפתיע שהיא התברגה ל-3 היעדים המבוקשים ביותר גם בקיץ הקרוב, בין היתר בזכות מחירים אטרקטיביים במיוחד".

פראג. צילום שאטרסטוק

 

עשרת היעדים הבולטים אליהם הישראלים הזמינו חבילות נופש

היעד המבוקש ביותר לחבילות נופש בקיץ הקרוב היא בורגס וחוף השמש שלה עם 18% מההזמנות!. במקום השני נוכל לראות את כריתים עם 17%, ומיד את אחריה במקום השלישי את רודוס עם 16%, לרנקה שוב במקום הרביעי עם 12%, ואחריה נמצא את קוס 10%, אנטליה 8%, באטומי הגיאורגית עם 7%, פאפוס עם 5% ובסוף הרשימה ורנה ובודפשט עם 3% מההזמנות כל אחת.

תמר גרזון, מנכ"לית טרווליסט הוסיפה ואמרה כי "הישראלים גילו את מגוון האפשרויות שקיימות קרוב לבית ורבים מהם מוותרים על טיסות ארוכות, רומניה וכריתים הם שני יעדים קלאסיים למשפחות, הן מבחינת המחיר, הזמינות והמגוון הקיים בהן למשפחות. לכן, אנחנו רואים אותם בראש רשימת היעדים המוזמנים ביותר לכל אורך השנה ובייחוד בקיץ".

 

בורגס. צילום שאטרסטוק

 

מתי הכי מומלץ להזמין טיסות?

בטרווליסט בדקו כמה עלתה טיסה ממוצעת לחודש אוגוסט 2019 למי שהזמין אותה בדצמבר, לעומת מי שהזמין טיסה מאוחר יותר. מהבדיקה עלה כי מי שהזמין טיסה לבוקרשט בדצמבר 2018, חסך 24% לעומת מי שהזמין טיסה לבוקרשט במהלך חודש מאי 2019.

 

 

נושאים שמוזכרים בידיעה