לפלנד קוראת לכם: מוסף מיוחד בפספורט גלובס

השמש לא שוקעת שם בקיץ וגם השלג לא נמס. תכירו את לפלנד, עולם ארקטי מרתק המציע פעילויות חורף ייחודיות לכל המשפחה. גיליון פספורט גלובס הקרוב יוקדש ליעד "הכי חם" של תיירות החורף. גיליון מיוחד בהשתתפות מיטב החברות והמומחים ללפלנד

צילום: 123rf

חוויית אדרנלין יוצאת דופן מצפה לכם בגיליון הקרוב של פספורט-גלובס: כל מה שרציתם לדעת על חופשה חורפית (זוגית, משפחתית או קבוצתית) עם כל האטרקציות המרתקות והייחודיות המצפות לכם בלפלנד שבצפון פינלנד.

הגיליון המיוחד יציג בפני הקוראים את מגוון ההצעות של חברות התיירות המובילות לחופשה חורפית אתגרית בחבל הארץ של הלאפים בצפון אירופה, ובנוסף, כמובן, סקירות מערכתיות מקיפות של מיטב החוויות המלהיבות במרחבי השלג של לפלנד.

מגוון פעילויות נופש ופנאי צפויות לכל בני המשפחה בלפלנד, החל מרכיבה על אופנועי שלג, מזחלות כלבים ואיילים, המשך בביקורים בארמון הקרח, בכפר של סנטה קלאוס, בחוות כלבי ההאסקי ובפארק חיות הבר, וכלה בצפייה במפלים קפואים ושייט באונייה שוברת קרח, וכמובן, המראה הייחודי של 'הזוהר הצפוני'.

בשנה שעברה התקיימו ב-677 טיסות צ'רטר ללפלנד במהלך עונת השיא התיירותית בחורף. לקראת חג המולד האחרון הגיעו לנמל התעופה של רובניימי, בירת לפלנד, השוכן ליד הפארק של סנטה קלאוס, כ-280 טיסות צ'רטר, ומאות טיסות נוספות גם בחודשי החורף. נמל התעופה 'קיטילה' הסמוך, הוכשר במיוחד, כולל טרמינל חדש, על מנת לקלוט מאות טיסות צ'רטר, ונמל 'איוואלו', ששודרג והורחב, גם החל לפעול באופן אינטנסיבי.

בשנת 2018 הגיעו ללפלנד טיסות מ-50 יעדים שונים, כולל מישראל, בה הפכה לפלנד זה מכבר ליעד חורף אטרקטיבי המשווק ע"י מרבית חברות התיירות.

אל תחמיצו את הגיליון המיוחד!

רוצים לדעת עוד על לפלנד?  קבלו את מדריך פספורט לחופשה מרתקת בלפלנד

 

הזוהר הצפוני. צילום: 123rf

נושאים שמוזכרים בידיעה