לשכת מארגני תיירות נכנסת: “מברכים על מתווה הסיוע”

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
יו"ר לשכת מארגני תיירות נכנסת לישראל בירך על התאמת מתווה הסיוע בארנונה לעסקים עד 400 מיליון שקל. יוסי פתאל: "עכשיו הזמן להאיץ את החזרת הקבוצות המאורגנות לישראל במתווה של 3 בדיקות לכל תייר"
יוסי פתאל, מנכ"ל לשכת מארגני תיירות נכנסת. צילום: יחצ

לשכת מארגני תיירות נכנסת לישראל והיו”ר, יוסי פתאל בירכו על ההחלטה היום (א’), להתאים את מתווה הסיוע בארנונה לעסקים עד 400 מיליון שקל.
גבולות המתווה משקפים רמת פגיעה במחזורי העסקים של מארגני התיירות הנכנסת לישראל וגבול ה-400 מיליון מבטיח הכללת כל מארגני התיירות הנכנסת לישראל ללא יוצא מהכל.

פתאל: “אני רוצה לברך ולהודות לשר האוצר מר ישראל כ”ץ ושר הפנים אריה דרעי על התחשבותם לבקשה להכניס לתוכנית התמיכה בארנונה את כל מארגני התיירות הנכנסת לישראל.”

פתאל הוסיף: “התיירות הנכנסת לישראל המהווה עוגן משמעותי של הכנסות למדינה, חברות אלו פעילותם הינו מקור מרכזי בפעילות הכלכלית של ערי התיירות טבריה, נצרת, עכו, צפת וירושלים. ההודעה החשובה מבטיח הכי החברות המרכזיות הגדולות והחשובות יהיו חלק מהתמיכה הממשלתית המתבקשת לענף שנפגע ראשון ובעוצמה הרבה ביותר יהיה האחרון לשוב למעגל העסקים. ללא סיוע של המדינה למארגני התיירות הנכנסת ופתיחת השמיים לקבוצות מאורגנות של תיירים יתקשו חברות אלו לחזור ולהעסיק עובדים נוספים אשר יאיצו את התאוששותן של ערי ועסקי התיירות בחזרת קבוצות התיירים לרחובותיהן ולישראל בכלל.
פתאל מוסיף: “עכשיו הזמן להאיץ את החזרת הקבוצות המאורגנות לישראל במתווה של 3 בדיקות לכל תייר המגיע לישראל אחת לפני, בנחיתתו בארץ ובאמצע הסיור, ברור כי תייר ממדינה ירוקה אשר עבר את הבדיקות הנע בקבוצה מפוקחת ומנוהלת מסוכן פחות מישראלי שיוצא ממדינתו האדומה וחוזר ממדינה ירוקה.”

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אשר מפר את תנאי השימוש לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

התיירות חוזרת!

הרשמו למבזקי פספורטניוז וקבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה בארץ ובעולם.