מירב אתרוג בר מונתה למנכ"לית חברת שופרסל Travel

שופרסל וגוליבר מינו את בר למנכ"לית חברת התיירות המשותפת שתציע לחברי שופרסל הזמנת טיסות, מלונות וחבילות נופש. יו"ר שופרסל איציק אברכהן: "משוכנע כי ניסיונה הרב בתחום השיווק ובתחום ה-e-commerce יבואו לידי ביטוי וימנפו את חברת  התיירות

מירב אתרוג בר, מנכ"לית שופרסל Travel. צילום: יח"צ

מירב אתרוג בר מונתה למנכ"לית "שופרסל Travel" חברת התיירות אשר הוקמה בשותפות של קבוצת שופרסל וקבוצת גוליבר. החברה תנהל פלטפורמת תיירות אינטרנטית להזמנת טיסות, מלונות וחבילות נופש בארץ ובחו"ל.

מירב אתרוג בר ניסיון נרחב בניהול והובלת מערכי שיווק ודיגיטל. בתפקידה האחרון כיהנה כסמנכ"לית שיווק ופיתוח עסקי של ידיעות אחרונות, קודם לכן ניהלה את חברת "עברית" – חנות הספרים הדיגיטליים.

חברת שופרסל Travel צפויה להשיק את הפלטפורמה האינטרנטית שלה בחודשים הקרובים.

בחסרה המשותפת מציינים כי החברה החדשה תאפשר לשופרסל ולגוליבר למנף את יתרונותיהן, שופרסל עם מועדון לקוחותיה, ערוצי ההפצה והשיווק וערוצי הדיגיטל הנרחבים שלה, וגוליבר עם המובילות שלה בשוק התיירות ויכולותיה הדיגיטליות בתחום זה.

יו"ר שופרסל Travel, איציק אברכהן: "אני שמח על בחירתנו במירב אתרוג בר לתפקיד מנכ"לית שופרסל travel. אני משוכנע כי ניסיונה הרב בתחום השיווק ובתחום ה-e-commerce יבואו לידי ביטוי וימנפו את חברת  התיירות, שהקמנו בשותפות של שופרסל וגוליבר, כמו גם יאפשרו לנו להציע הצעות ערך כדאיות לחברי מועדון שופרסל".

מנכ"לית שופרסל Travel, מירב אתרוג בר: "אני שמחה להצטרף לשופרסל travel ומודה על ההזדמנות שניתנה לי להוביל את החברה החדשה בענף התיירות הישראלי. אני בטוחה ששילוב היכולות של שופרסל עם אלו של גוליבר יתנו לנו דחיפה חזקה בכניסתנו אל השוק, וכך נוכל להיטיב עם ציבור לקוחותינו".

 

נושאים שמוזכרים בידיעה