מלונות דן אירחו את אירוע עמותת הידידים

הרשת אירחה את האירוע במלון דן פנורמה בתל אביב, ונותנת חסות למשלחת הפראלימפית גם למשחקים הפראלימפים טוקיו 2020 בפעם הרביעית ברציפות

ליאור חיימוביץ, טלי קידר, נועם גרשוני ואנדרו דאנוס. צילום: קרן איזקסון

רשת מלונות דן אירחו את אירוע עמותת הידידים ונותני החסויות של הוועד הפראלימפי כחלק מההכנה לקראת המשחקים הפראלימפים טוקיו 2020.

במסגרת האירוע, שהתקיים במלון דן פנורמה תל אביב, הודיעה טלי קידר, סמנכ"לית השיווק והדיגיטל של מלונות דן על כך שרשת מלונות דן תמשיך לאמץ ולהעניק חסות למשלחת הפראלימפית גם למשחקים הפראלימפים טוקיו 2020, זאת האולימפיאדה הרביעית ברציפות – בייג'ין 2008, לונדון 2012, ריו 2016 וכעת לטוקיו 2020.

ד"ר שוקי דקל, יו"ר הוועד הפראלימפי נתן סקירה לגבי ההכנות למשחקים בטוקיו שיתקיימו עוד 500 יום. דקל הציג את אתרי התחרויות והכפר הפראלימפי ועדכן כי המשחקים  שיחלו ב-25.8.2020 יהיו הגדולים אי פעם, ויכללו כ-4400 ספורטאים, מהן 1756 נשים וכי בטוקיו יתווספו שני ענפים חדשים, בדמינטון וטקוואנדו.

באירוע השתתפו הטניסאי נועם גרשוני שזכה במדליית זהב באולימפיאדת לונדון ונתן הרצאה מרגשת ומעוררת השראה, מורן סמואל, סגנית אלופת העולם בחתירה, חותרת הקיאק פסקל ברקוביץ, ויטל זינגר רקדנית בכיסא גלגלים והקלע דורון שזירי, בעל 7 מדליות פראלימפיות והספורטאי היחיד בינתיים שכבר הבטיח את מקומו בטוקיו.

בנוסף, באירוע השתתפו צמרת הוועד הפראלימפי בישראל, חברי עמותת הידידים ונותני החסויות של הוועד הפראלימפי, ביניהם: אנדרו דאנוס הבעלים של ג'יימס ריצ'רדסון, יואב ברוק הבעלים של איסתא ספורט, ליאור חיימוביץ מנכ"ל מלון דן פנורמה תל אביב, דיצה בן משה, מנהלת פרויקטים שיווקיים במלונות דן, אופירה אבישי מנהלת השיווק של טויוטה, אילן בניסטי הבעלים של נעלי ברוקס, רו"ח אהוד רצאבי יו"ר עמותת אילן, חיים בר יו"ר ארגון נכי צה"ל, חיים רונן מנכ"ל ארגון נכי צה"ל, ד"ר שוקי דקל יו"ר הוועד הפראלימפי, וניסים סספורטס מנכ"ל הוועד.

לכל המשתתפים באירוע ציפתה הפתעה גדולה כי באותו זמן במלון דן פנורמה תל אביב התקיים כנס ההכנה של הנהלת האירוויזיון עם נציגים של כל המשלחות מכל אירופה. בין לבין משתתפי האירוע זכו להיפגש עם ארז טל ואסי עזר, המנחים של האירוויזיון בישראל, וכמובן הצטלמו איתם.

ליאור חיימוביץ, נועם גרשוני, ארז טל, מורן סמואל, אסי עזר ודיצה בן משה. צילום: קרן איזקסון

 

ליאור חיימוביץ, נועם גרשוני, דיצה בן משה, שוקי דקל ומורן סמואל. צילום: קרן איזקסון

 

נועם גרשוני וטלי קידר. צילום: קרן איזקסון

נושאים שמוזכרים בידיעה