מנכ”ל אתיופיאן איירליינס נבחר למנהל השנה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
מנכ"ל חברת התעופה האתיופית, Tewolde GebreMariam, נבחר למנהל השנה בחברות תעופה בטקס פרסי ענף התעופה הבינלאומיים של CAPA. בנוסף מנכ"ל החברה נבחר לרשימת 100 המשפיעים ביותר באפריקה של המגזין היוקרתי New African

בטקס פרסי ענף התעופה הבינלאומיים של CAPA (המרכז לתעופה – Centre for Aviation), שנערך החודש במלטה נבחר Tewolde GebreMariam, מנכ”ל אתיופיאן איירליינס כמנהל השנה מבין חברות התעופה.

הבחירה בו נעשתה בזכות תהליכי חשיבה אסטרטגית ושימוש בחדשנות כמנוע צמיחה שבא לידי ביטוי בחברת התעופה בניהולו. פרס חשוב זה מוקיר את האיכות והיצירתיות שמובילה הנהלת אתיופיאן. בנוסף, נבחר החודש מנכ”ל חברת התעופה לרשימת 100 המשפיעים ביותר באפריקה של המגזין היוקרתי New African.

 

 

GebreMariam, מנכ”ל אתיופיאן איירליינס: “ההישגים המשמעותיים של אתיופיאן הינם בזכות העבודה המשותפת כמשפחה אחת, אני רוצה להקדיש את הפרס לעמיתים שלי, יותר מ-16,000 גברים ונשים מרחבי העולם שעומדים בפני אתגרים חדשים בכל יום ועוברים אותם בהצלחה, מתוך הבנה שכל צעד שלהם עשוי להפוך להיסטוריה החדשה של תחום התעופה במאה ה-21”.

Emeritus Peter Harbison, יו”ר CAPA הוסיף: “Tewolde GebreMariam הפך לענק בתחום התעופה באפריקה בעשור האחרון. בהדרכתו, הוא לקח חברת תעופה שולית והפך אותה לכוח בינלאומי משמעותי, עם צי מטוסים מודרני והיקף פעילות חובק עולם”.

מנכ”ל אתיופיאן איירליינס על שער New African. צילום: יח”צ

 

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה