נשיא נורוויג׳יאן קרוז ליין: ״ממשיכים לראות ביקושים חזקים, במיוחד במחצית השנייה של 2022 ואילך״

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
חברת השייט שרשמה ברבעון השלישי תפוסה של 57.4% בהפלגותיה מעריכה כי תגיע למאזן חיובי בסוף הרבעון הראשון לשנת 2022 ולמאזן רווחי בתחילת החציון השני של שנת 2022. מכירות הכרטיסים המוקדמות הסתכמו ב-1.7 מיליארד דולר, כולל הזמנות לטווח הארוך
נורוויגיאן קרוז ליין
צילום: 123rf

נורוויג'ן קרוז ליין אחזקות (NCLH), דיווחה על התוצאות הכספיות של החברה לרבעון השלישי אשר הסתיים ב-31 בספטמבר, 2021.

"החזרה הגדולה שלנו להפלגות נמצאת על המסלול, עם חזרתן של 11 ספינות עד היום, על פני שלושת המותגים עטורי הפרסים שלנו (נורוויג’יאן קרוז ליין, אושיאניה וריגנט סבן סיז) שחידשו בהצלחה את ההפלגות. המגמות הראשוניות הן חיוביות ביותר עם הכנסות חזקות על הסיפון, ציוני שביעות רצון גבוהים של אורחים ופרוטוקולי הבטיחות והבריאות של SailSAFE המקיפים שלנו ,שפועלים כפי שנועדו על מנת למזער את ההשפעה של נגיף הקורונה." אמר נשיא ומנכ"ל נורוויג'ן קרוז ליין אחזקות, פרנק דל ריו, שהוסיף: "בעוד שחששות הצרכנים סביב נגיף הדלתא הביאו להאטה בהזמנות במהלך הרבעון השלישי, נפח ההזמנות נטו השתפר במהלך ששת השבועות האחרונים ואנו ממשיכים לראות ביקוש עתידי חזק לשייט, במיוחד במחצית השנייה של 2022 ואילך כאשר הצי המלא שלנו צפוי לחזור לפעול ברמות תפוסה רגילה.”

החברה ממשיכה ביישום תוכנית ההשקה המחודשת והמדורגת לחזרה לשגרה עבור צי 28 הספינות שלה ועד סוף הרבעון השלישי של 2021, הפעילה כבר כ-40% מצי הספינות של החברה, מה שהניב לה תזרים מזומנים חיובי לאורך הרבעון. התפוסה ברבעון השלישי של 2021 עמדה על 57.4%, ושיקפה את מגבלות התפוסה של הנהלת החברה על פי מדיניותה.
בחברה צופים כי, כ-75% מצי הספינות צפוי לפעול עד סוף שנת 2021, כאשר הצי המלא יחזור לפעול עד 1 באפריל 2022. בהתבסס על המסלול הנוכחי, בחברת הקרוזים מצפה לרווחית להגיע למאזן רווחי עבור המחצית השנייה של 2022.

בנוורוויג׳יאן קרוז ליין מדגישים כי כל ההפלגות על פני שלושת המותגים של החברה, ממשיכות לפעול תחת תוכנית הבריאות והבטיחות המיוחדת של החברה, השייט הבטוח – (SailSAFE) במסגרתה כל ההפלגות פועלות תחת מדיניות מחמירה של אורחים וצוות מחוסנים לחלוטין וכן תהליך צ'ק אין הכולל בדיקות קורונה אוניברסליות טרם העלייה להפלגה. מדיניות 100% חיסונים של החברה חלה על כל ההפלגות בכל שלושת המותגים שלה.

נפחי ההזמנות נטו ברבעון השלישי של 2021 הושפעו לרעה מנגיף הדלתא. ההאטה שנוצרה בהיקפי ההזמנות השפיעה בעיקר על הזמנות להפלגות ברבעון הרביעי של 2021 ותחילת 2022 והשתפרה ברצף עד 2022. מאז שפחתה ההשפעה, סך ההזמנות נטו השתפר באופן מהותי במהלך ששת השבועות האחרונים ובחברה מציינים כי נרשמו ביקושים נאים עבור הפלגות במחצית השנייה של 2022 ולתוך 2023.

בנוורוויג׳אן קרוז ליין, מציינים כי ההזמנות המצטברות הכוללות של החברה עבור שנת 2022 עומדות בקנה אחד עם רמות השיא של שנת 2019 ובתמחור גבוה יותר, גם כאשר מחשיבים את ההשפעה של הזיכויים שעשתה החברה ללקוחות עבור הפלגות שבוטלו.
מספר ההזמנות הכולל המצטבר למחצית השנייה של 2022, כאשר הצי המלא צפוי לחזור לפעילות וברמות תפוסה רגילות, גבוה משמעותית משנת 2019 ובמחירים גבוהים יותר.

מכירות הכרטיסים המוקדמות של החברה הסתכמו ב-1.7 מיליארד דולר, כולל הזמנות לטווח הארוך, ומכירות הכרטיסים המוקדמות עלו ב-300 מיליון דולר נטו מסוף הרבעון השני עם כ-100 מיליון הכנסות במהלך הרבעון.

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אשר מפר את תנאי השימוש לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.

רוצים לדעת כל מה שחם בתיירות ותעופה?

הצטרפו לניוזלטר ותקבלו את החדשות והעדכונים של עולם התיירות והתעופה לתיבת המייל

התיירות חוזרת!

הרשמו למבזקי פספורטניוז וקבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה בארץ ובעולם.