נתב״ג: מהומה עקב דחיית טיסה לגמר ליגת האלופות

מהומה בנתב״ג: טיסה של אייר אירופה ועליה עשרות אוהדי כדורגל ישראלים בדרכם למשחק גמר ליגת האלופות מחר במדריד נדחתה ליום שבת בבוקר עקב תקלה במטוס

המהומה בנתב"ג. צילום: אופיר להב

מהומה גדולה פרצה אחר הצהרים (שישי), בנתב״ג בעקבות ביטול טיסה של אייר אירופה למדריד, בה היו אמורים לטוס עשרות אוהדי כדורגל לגמר ליגת האלופות, שיתקיים היום, שבת ה-1 ביוני, במדריד בין ליברפול לטוטנהאם.
הטיסה הייתה אמורה לצאת בשעה 16:40ובוטלה עקב סדק במטוס, ונוסעים רבים נכנסו ללחץ מתוך חשש, שיפסידו את המשחק הגמר האטרקטיבי אליו להשיג כרטיס כניסה היתה  משימה מורכבת לכשעצמה.

לנוסעים נאמר כי ביום שבת בשעה 6:40 בבוקר טיסה חלופית, אך חלקם ביטלו את היציאה, חלק ביקשו לעלות על טיסות חלופיות, חלק נסעו הביתה וחלק אחר הועבר למלון בקרבת השדה.

אופיר להב, אחד מאוהדי הכדורגל, שהיו אמורים לצאת בטיסה למדריד, מספר: "היה בלאגן עצום. שתי דיילות מסכנות עמדו מול כל הנוסעים והיו צריכות לטפל בכל הבעיות. אוהדי הכדורגל היו לחוצים. השקיעו הרבה כסף וחוששים שלא יגיעו למשחק".

אופיר החליט לנסוע הביתה ולחזור לטיסת הבוקר: "הדיילות לקחו מספרי טלפון של כל הנוסעים והבטיחו להתקשר, אם תהיה בעיה עם טיסת הבוקר. אני, כמובן, לא מוותר על הנסיעה למרות הבלאגן. אוהד של טוטנהם 40 שנה ואגיע למשחק בכל מחיר".