“סגירת שערי אירופה לישראל – התרסקות התיירות לישראל”

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
כך אומר נשיא התאחדות המלונות בתגובה להחלטת משרד הבריאות להוסיף את המדינות לגביהן יצא צו סגירת שערים ( גרמניה, צרפת, ספרד, שוויץ ואוסטריה) בנוסף לאיטליה. חייק: " פעילות ללא שקיפות וללא ודאות, שנטועים בה ניצנים של היסטריה, לכאורה, פוגעת ללא שקול דעת בעסקים בהם הושקעו מיליארדי שקלים ובכלל זה באורחינו, בעובדינו ובהכנסות המדינה"

 

הודעת משרד הבריאות הערב על הרחבת צו הבידוד למדינות נוספות באירופה הכתה את ענף התיירות בתדהמה.

אמיר חייק, נשיא התאחדות המלונות זעם היום לאחר הודעת משרד הבריאות ואמר: “מצב איסור כניסה של תיירים ממדינות אלה יביא לפגיעה אנושה מכלל התיירות מאירופה כמו גם מתיירות שמגיעה דרך טיסות המשך (קונקשן) – ולמחיקה של יותר ממחצית מהתיירות שנכנסת לארץ. אירופה היא היבשת ממנה מספר הכניסות לארץ הוא הגבוה ביותר ומסתכם בכ-2.5 מיליון תיירים בשנה כ- 56% מסך הכניסות לישראל (יותר מחצי). את בנוסף למחיקת התיירות מהמזרח הרחוק שמהווה כ-10% מהכניסות לארץ. המדינות לגביהן יצא צו סגירת שערים ( גרמניה, צרפת, ספרד, שוויץ ואוסטריה) בנוסף לאיטליה שכבר הוכרז עליה מהוות  כ-42% מסך הכניסות מאירופה.” אמר נשיא התאחדות המלונות.

חייק הוסיף ואמר כי “מלונאי ישראל אינם מומחים בבריאות, אבל הם מנהלים עסקים במדינה שאמורה להיות מסודרת. פעילות ללא שקיפות וללא ודאות, שנטועים בה ניצנים של היסטריה, לכאורה, פוגעת ללא שקול דעת בעסקים בהם הושקעו מיליארדי שקלים ובכלל זה באורחינו, בעובדינו ובהכנסות המדינה.

על החלטות משרד הבריאות הוסיף נשיא התאחדות המלונות: “אין לנו כוונה להתערב בשיקולי בריאות הציבור, אולם ובמידה ולפעולות שיגזרו משיקולים אלו תהיינה השפעות משמעותיות על מצב המלונות בישראל, נבקש כי בד בבד יפוצו המלונות על פגיעה זו באופן מיידי! על הממשלה לקחת בחשבון כי לתקן את ההרס שיגרם לאחד ממנועי הצמיחה המרכזיים בשנים האחרונות של המשק, יהיה כמעט בלתי אפשרי. כמו גם לתקן את תדמיתנו בעולם לאחר התגובה הקיצונית של ישראל ביחסה לתיירים, לעומת מדינות אחרות. אנו מתריעים כי החלטות אלו מדרדרות את הענף למצב בלתי הפיך”.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה