סייבר חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם גוגל

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
עפ"י ההסכם, התקף ל-10 שנים, סייבר תעביר את תשתית המערכת הטכנולוגית לענן של גוגל ותשתמש בכלי ניתוח הנתונים של גוגל. גיא דולב, מנכ"ל סייבר בישראל: "החתימה תמקם את סייבר כאחד מגופי הטכנולוגיה המובילים בעולם"

סייבר וגוגל חתמו על הסכם ל-10 שנים, במסגרתו תעביר סייבר את תשתית ה-IT שלה לשירות הענן של גוגל ותשתמש בכלי ניתוח הנתונים של גוגל כדי “לשפר את היכולות של מוצרינו הנוכחיים והעתידיים”.

תומאס קוריאן, מנכ”ל Google Cloud, אמר: “אנו מאמינים כי השותפות שלנו תעניק חוויות מותאמות אישית למטיילים, תחסוך זמן ותספק נוחות רבה יותר, ובסופו של דבר תעלה את הסטנדרט הכולל בענף הנסיעות”.

גיא דולב, מנכ”ל סייבר בישראל שנכח בהשקה של שתי חברות הענק שהתקיימה בדאלאס, סיפר לפספורטניוז: “החתימה על החוזה תמקם את סייבר לא רק כאחד הגופים התיירותיים המובילים בעולם אלא כאחד מגופי הטכנולוגיה המובילים בעולם ש”פועלים בענן” ותעזור לנו להגשים את חזון ה Sabre Personalization שבו כל לקוח יוכל לקבל דרך פלטפורמת ה SR360 שלנו טיול מדויק ומותאם אישית ביתר קלות ובמקצועיות רבה יותר”.

 

גיא דולב, מנכ"ל סייבר בישראל
גיא דולב, מנכ”ל סייבר בישראל. צילום: פספורטניוז

 

גם קבוצת לופטהנזה מתכננת לחבור לשירותי הענן של גוגל, ובשלב ראשון היא משתפת פעולה עם גוגל כדי לבנות פלטפורמת פעילות חדשה, שתסייע לקבוצת חברות התעופה לנהל טוב יותר מגוון פעילויות, כגון: תזמון צוותים, החלפת מטוסים ותחזוקתם, תרחישי פעילות במזג אוויר חריג והפרעות תפעוליות אחרות. 

“שילוב הטכנולוגיה של הענן של גוגל עם המומחיות התפעולית של קבוצת לופטהנזה, יאפשר לנו, בין השאר, לזהות מראש חריגות טיסה אפשריות וליישם אמצעי נגד בשלב מוקדם”, ציין דטלף קייזר, חבר מועצת המנהלים של לופטהנזה.

עפ”י אתר BTN, קבוצת לופטהנזה מתכננת לבדוק את יעילות הפלטפורמה המשותפת החדשה בפעילות חברת סוויס השווייצרית.

 

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר וגם, באפליקציה

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

  • flying sport 2020
  • תא לחץ

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה

אני מעוניין לקבל חדשות, עדכונים והודעות פרסומיות מפספורטניוז.