עלה לאל על

מנכ"ל עמותת עלה העניק למנכ"ל אל על דגם מיוחד של מטוס החברה, שנבנה על ידי ילדי העמותה ובני משפחותיהם, כחלק שיתוף פעולה ארוך שנים, במסגרתו מסייעת חברת התעופה בגיוס כספים עבור העמותות עלה ואלו"ט

יהודה מרמורשטיין, דורון אלמוג וגונן אוסישקין. צילום: סיון פרג'

בטקס שנערך בטרקלין המלך דוד בנתב"ג העניקה עמותת עלה למנכ"ל אל על, גונן אוסישקין, דגם של מטוס החברה שבנו ילדי העמותה ובני משפחותיהם.

הדגם הייחודי, שעשוי ברובו מעיסות נייר ובנייתו נמשכה קרוב לשנה, הוצב בכניסה לטרקלין המלך דוד. הטקס החגיגי התקיים בהשתתפות גונן אוסישקין, מנכ"ל אל על, אלוף (במיל') דורון אלמוג, יו"ר עלה נגב- נחלת ערן, והרב יהודה מרמורשטיין, מייסד ומנכ"ל עלה, ילדי העמותה ובני משפחותיהם.

בין חברת אל על והעמותות עלה ואלו"ט קיימת שותפות ארוכות שנים תחת פרויקט התרמה בשם "כסף קטן-גדול". פרויקט זה מטרתו לסייע לגייס כספים למען דיירי העמותות עלה – בית לאנשים עם מוגבלויות מורכבות, ואלו"ט – האגודה הלאומית לילדים ולבוגרים עם אוטיזם.

במסגרת הפרויקט, המופעל על ידי אל על ובנק הפועלים, הנוסעים בטיסות אל על תורמים את הכסף הקטן שנותר להם, לתוך מעטפות מיוחדות הנמצאות בכיס המושב. בהמשך, בוגרים על הרצף האוטיסטי החברים במרכז התעסוקה של אלו"ט שוקדים על מיון וספירת הכסף, כאשר מאות אלפי המטבעות עושות את דרכן לחשבון מיוחד בבנק הפועלים. בנוסף, אנשי אל על נוהגים להתנדב למען דיירי העמותות ועורכים יחד איתם פעילויות משותפות בחגים ואירועים שונים לאורך כל השנה.

 

נושאים שמוזכרים בידיעה