פרימיום על גלגלים: SIXT מרחיבה את צי רכבי הפרימיום

חברת שלמה השכרת רכב המייצגת את ענקית הרכב הבינל' SIXT מציגה מגוון נרחב של רכבי פרימיום באירופה ואמריקה. בועז יעקובי, סמנכ"ל השיווק והמכירות: "לא בכדי חברת Sixt מוגדרת כחברת פרימיום בעולם השכרת הרכב, החברה מספקת ריגושים ללקוחות שלה ולא עוד השכרת רכב"

צילום: 123rf

חברת Sixt המתהדרת בצי רכבי פרימיום נרחב ברחבי העולם ממשיכה לעבות ולשדרג את צי רכביה ברחבי העולם.

בחברת מציינים כי לרשותה סדרת רכבי פרימיום אירופאים או אמריקאים הכוללת רכבי סדאן, רכבי SUV יוקרתיים, רכבי ספורט ורכבי קבריולט.
כך למשל מציינים בחברה כי בפלורידה וקליפורניה יוכלו הלקוחות ליהנות מרכבים עם גג פתוח דוגמת פורד מוסטאנג, יגואר F- Type או רכבי סדאן מפוארים דוגמאת BMW סדרה 7, קדילאק XTS ודומיהם.
צי רכבי הפנאי/שטח של החברה כולל בתוכו רכבים דוגמאת ריינג' רובר, Jeep ומרצדסים דוגמת ה- G class.
בועז יעקובי, סמנכ"ל השיווק והמכירות של חברת שלמה Sixt מציין כי חברת SIXT הבינ"ל הינה הקניין הגדול בעולם של רכבי יוקרה דוגמאת במוו (BMW), מרצדס (Mercedes Benz), ואאודי (Audi) וצי הרכבים שלה כולל רבים מסוגי הרכבים האלו ונוספים.
יעקובי מוסיף כי חברת שלמה Sixt יודעת לספק את כל סוגי רכבי אלפא רומיאו היוקרתיים לנהיגה באיטליה ויכולה להציע לכל לקוח/קבוצה את סוגי הרכב שיתאימו בהתאם ליעד.
יעקובי: "השכרת רכב סטנדרטית כולם מוכרים, מי שמחפש את הריגוש ואת החוויה שישאירו תמיד טעם לעוד יודע שאנחנו הכתובת עבורו, לא בכדי חברת Sixt מוגדרת כחברת פרימיום בעולם השכרת הרכב, החברה מספקת ריגושים ללקוחות שלה ולא עוד השכרת רכב".

עוד על טרנד הפרימיום ההולך וגובר תאוצה בענף התיירות, התעופה והמלונאות בגיליון הפרימיום של קבוצת פספורט המופץ השבוע בנקודות ההפצה. 

 

בועז יעקובי, סמנכ"ל שיווק ומכירות בשלמה SIXT. צילום יחצ

בועז יעקובי צילום יחצ

 

 

נושאים שמוזכרים בידיעה