חברת פאגאס הטורקית במו"מ לניהול מלון הנסיכה באילת

חברת התיירות הבינלאומית Pegas Touristik LLC, אשר בבעלותה צי מטוסים, בתי מלון, אוטובוסים ומשרדים ברוסיה וטורקיה, מנהלת מו"מ מתקדם עם חברת נ.צ.ב.א על ניהול מלון הנסיכה שסגור מאז חודש נובמבר 2015

מלון הנסיכה, אילת. צילום: Shutterstock

מלון הנסיכה באילת עשוי לחזור סוף סוף לפעילות, תחת ניהול מפתיע שיכול להשפיע על התחרות בין בתי המלון בעיר הדרומית.

ל'פספורטניוז' נודע, כי חברת התיירות הבינלאומית פאגאס הנמצאת בבעלות טורקית, מנהלת מו"מ מתקדם עם חברת נ.צ.ב.א לקחת את ניהול הנסיכה לתקופה ארוכה.

מלון הנסיכה שנסגר בנובמבר 2015 נחשב בעבר בין המלונות המובילים באילת, אך כל מה שקרה איתו גרם לסגירת שעריו לתקופה של שנתיים וחצי. המלון נמצא כיום בבעלות נ.צ.ב.א שכאמור נמצאת במו"מ מתקדם ביותר עם חברת התיירות הבינלאומית, שכניסה שלה לישראל עשויה לשנות את כללי המשחק.

בנ.צ.ב.א אישרו ל'פספורטניוז' כי החברה נמצאת במו"מ מול פאגאס. יש לציין כי פעילותה העיקרית של פאגאס היא ברוסיה ובטורקיה. חברת הענק מחזיקה במטוסים, בתי מלון בעולם, אוטובוסים, והיא מביאה תיירים רבים מרוסיה לטורקיה ולישראל. החברה ידועה בהתמחותה בהפעלת בתי מלון בשיטת הכל כלול כפי שיש במלונות רבים בטורקיה.

כניסת החברה לישראל עשויה להפוך את מלון הנסיכה למלון דומה. במלון הנסיכה 419 חדרים, נ.צ.ב.א אמורה להשקיע בשיפוצו, על מנת להכשיר את פתיחתו מחדש ולהחזירו לקדמת הבמה של ענף המלונאות בעיר אילת.