שריקת פתיחה: פורסמו תאריכי הסופר קלאסיקו לעונה הקרובה

חובבי הכדורגל יכולים להתחיל לספור את הימים לאחור. קרב הטיטאנים בין שתי הגדולות של הכדורגל הספרדי יתקיים לראשונה בקאמפ נואו ב-28 באוקטובר. השתיים תיפגשנה שוב במדריד ב-3 במארס

איצטדיון הקאמפ נואו בעת משחק הקלאסיקו. צילום: גבריאל מזרחי - טיקטיק חבילות ספורט והופעותאיצטדיון הקאמפ נואו בעת משחק הקלאסיקו. צילום: גבריאל מזרחי

עונת הכדורגל בפתח ועמה גם הלה ליגה בספרד לעונת 2018/19. רגע אחרי המונדיאל המוצלח ברוסיה, נשואות כעת פניהם של האוהדים לקראת המשחקים הגדולים באירופה, ובראשם הסופר קלאסיקו הספרדי המפגיש בין ברצלונה לריאל מדריד.

לאחר ההגרלה שפורסמה בשבוע שעבר לקראת העונה הקרובה, נקבע כי קרב הטיטאנים בין שתי הגדולות של הכדורגל הספרדי יתקיים לראשונה ב-28 באוקטובר באצטדיון הקאמפ נואו בברצלונה. המפגש השני בין השתיים – ב-3 במארס.

על אף עזיבתו של כריסטיאנו רונאלדו את הבלאנקוס ממדריד לאחר 9 שנים, מציינים בענף תיירות הספורט, כי הסופר קלאסיקו שומר על כוחו כאחד מאירועי הספורט המרכזיים בתבל.

גבריאל מזרחי

"מרגע פרסום ההגרלה הגיעו עשרות פניות לקול סנטר שלנו",מספר גבריאל מזרחי מנכ"ל חברת טיקטיק תיירות ספורט והופעות. "מספר הביקושים כרגע בעיקר לקלאסיקו בברצלונה באוקטובר, לא נופלים מהביקושים בשנה שעברה, וחסרונו של רונאלדו לא מורגש".

עוד מוסיף מזרחי כי קיימת ירידה מסוימת ברמות המחירים למשחק, הזדמנות מצוינת עבור האוהדים החושקים לראות את הכוכבים הגדולים מקרוב העונה: "מבחינת רמות המחירים ישנה הזדמנות כעת ליותר ישראלים לקחת חלק במפגש המרתק בין הקבוצות. אנו מזהים ירידה של בין 10-15 אחוז במחירי הכרטיסים לעומת רמת המחירים אשתקד. ומבחינה הזו רמת האטרקטיביות לקלאסיקו עולה".

ספי דונר

גם ספי דונר, מנכ"ל טיקטינגו, המשווקת כרטיסים לאירועי ספורט והופעות, מציין כי: "מרגע פרסום תאריכי הסופר-קלאסיקו לעונת המשחקים הקרובה, הגיעו פניות לרכישת כרטיסים תוך שעות ספורות. הקלאסיקו הראשון מתחבר לתאריכים של משחקי ליגת אלופות, כך שניתן לחבר אותם לשבוע של כדורגל אירופאי איכותי. הסופר קלאסיקו הוא כיום המותג הספורטיבי מספר אחת בספורט העולמי, פרט אולי למונדיאל וגמר ליגת האלופות, ונחשב למשחק הליגה המבוקש באירופה ב-5 השנים האחרונות".