קבוצת איירופלוט תציע תעריפי טיסה מוזלים ללא מזוודה

בעקבות דרישה הולכת וגוברת מצד נוסעים, קבוצת התעופה הרוסית מאמצת את שיטת תמחור הלואו-קוסט ומציעה תעריפי טיסה ללא-מזוודה בנתיבים פופולריים לטווח בינוני המופעלים ע"י חברות התעופה איירופלוט ו- Rossiya

מטוסי איירופלוט בנמל שרמטייבו במוסקבה. צילום: שאטרסטוק

החל ב-2 באפריל גם בקבוצת התעופה הרוסית אפשר יהיה לרכוש כרטיסי טיסה בשיטת תמחור הלואו-קוסט, כרטיס עם מטען יד בלבד, במבחר טיסות לטווח בינוני ליעדים פופולריים המופעלים ע"י חברת איירופלוט וחברת Rossiya.

התעריף החדש יוצע במקביל לתעריף המסורתי המלא במחלקת אקונומי באותם קווים של שתי חברות התעופה בקבוצה. תעריפי הטיסה עם מטען יד בלבד יהיו זולים משמעותית מהמחירים המלאים, ובקווים מסוימים אף יהיו נמוכים ב-30%.

התעריף החדש יהיה זמין בכל טיסות לטווח בינוני של Rossiya המופעלות עבור איירופלוט ובטיסות הסדירות של חברת איירופלוט ליעדים בגרמניה: ברלין, פרנקפורט, דיסלדורף, מינכן, המבורג, שטוטגרט, הנובר ודרזדן, וכן ליעדים באיטליה: רומא, מילנו, ונציה, בולוניה, נפולי וורונה.

אנדריי צ'יקנצ'ין, סמנכ"ל המסחר והכספים של קבוצת איירופלוט, אמר: "המטרה העיקרית שלנו בהצגת תעריפי טיסה עם מטען יד בלבד היא לצמצם למינימום את מחיר הטיסה ולהעניק לנוסעים שלנו אפשרות לטוס עם מטען קל ובמחיר מוזל. זו המגמה הגלובלית גם בחברות התעופה המסורתיות".

נושאים שמוזכרים בידיעה