קובי קרני: “לא ניכנע לאיומי יאט”א”

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
יו"ר ההתאחדות מתריע: "ארגון יאט"א מנותק מהמציאות. לא ניכנע לאיומים לנתק את סוכני הנסיעות מהמערכת. הסוכנים לא יהיו בני ערובה של יאט"א וחברות התעופה", ודורש לדחות את ההתחשבנות לחודש הבא
קובי קרני
קובי קרני, יו"ר התאחדות סוכני הנסיעות. צילום: יח"צ

 

עקב האיומים של יאט”א לנתק סוכנים, שלא ישלמו החודש למסלקת ה-BSP, יו”ר התאחדות סוכני הנסיעות, קובי קרני זועם ואמר לפספורטניוז הבוקר: “ארגון יאט”א מנותק מהמציאות. לא ניכנע לאיומים לנתק את סוכני הנסיעות מהמערכת. הסוכנים לא יהיו בני ערובה של יאט”א וחברות התעופה”.

עוד מוסיף קרני: “במצב הנוכחי יאט”א מסכנת את כספי הציבור. חברות תעופה, שנמצאות בסכנת פשיטת רגל ממשית, עשויות להוריד איתן לטמיון מאות מיליוני דולרים עבור כרטיסי טיסה שבוטלו. לא ייתכן כי כל העולם מבין את צורכי השעה בעקבות משבר הקורונה ורק יאט”א מתעקשת לטמון את ראשה בחול ולהתנהל כאילו עולם כמנהגו נוהג”. עקב סירובה של  יאט”א להחזיר לנוסעים את כספם עבור טיסות מבוטלות לחודשים מרץ, אפריל ומאי, קורא קרני לשרי התחבורה והתיירות להתערב באופן מידי בפתרון המשבר: “לא נאפשר להפוך את סוכני הנסיעות ל’בשר התותחים’ של חברות התעופה ולשאת בתשלומים עבור הזמנות מבוטלות, כשהזמנות חדשות לא נראות באופק. אנו דורשים לדחות בחודש אחד את התשלומים שנועדו לחודש מרץ, שכן לא ניתן יהיה להתקזז עליהן בהיעדר הזמנות חדשות.”

קרני גם מציין: “דומה כי יאט”א חברה אל חברות התעופה במטרה לרסק את סוכני הנסיעות ולסכן מאות מיליוני דולרים מכספי הלקוחות. כל זאת במטרה לנסות להציל את החברות עצמן מהתמוטטות. אני דורש משרי התחבורה והתיירות להתערב באופן מידי ולהגן על הצרכנים ועל ציבור סוכני הנסיעות. מבקשים לדחות את ההתחשבנות לחודש הבא”.

כפי נחשף אתמול בפספורטניוז, התאחדות סוכני הנסיעות העבירה מכתב ליאט”א

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה