קנדה נותרת סגורה לתיירות בינלאומית עד סוף ספטמבר

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
למרות המצב הטוב יחסית, ממשלת קנדה החליטה להמשיך במגבלות על התיירות הזרה. עם זאת, הקנדים רשאים לצאת מהמדינה, אך עם חזרתם מחויבים לבידוד של 14 יום, ומפרי הכללים צפויים לקנסות כבדים ואף מאסר
מפלי ניאגרה
מפלי ניאגרה בין קנדה לארה"ב. צילום: shutterstock

למרות שבימים אלה יש במדינה רק כ-5,000 נשאי קורונה פעילים ואין התפרצות נוספת של המגפה, ממשלת קנדה החליטה להישאר סגורה לתיירות בינלאומית לפחות חודש נוסף והאריכה את ההגבלות הנוכחיות להתמודדות עם הקורונה עד 30 בספטמבר 2020.
ביל בלייר, השר לביטחון פנים של קנדה, הודיע רשמית כי הממשלה מאריכה את המגבלות הקיימות לנסיעות בינלאומיות לקנדה בחודש כדי להגביל את התפשטות הקורונה במדינה.
הוא גם הצהיר, כי אומנם אזרחי קנדה ותושבי הקבע בקנדה יהיו פטורים מהגבלות מעברי הגבול, אך יהיו כפופים לחובת בידוד של 14 יום עם חזרתם הביתה. יתר על כן, לכל האזרחים ותושבי הקבע הומלץ להימנע מנסיעות שאינן חיוניות מחוץ לקנדה עד להודעה חדשה. כל הנוסעים הטסים מנמלי התעופה של קנדה יצטרכו גם לעבור בדיקת בריאות לפני העלייה לטיסה.
גם בתוך קנדה עצמה נוסעים עשויים להיות נתונים לאמצעי בריאות מחוזיים, טריטוריאליים ומקומיים נוספים, אך יהיו פטורים מהגבלות אם מטרתם לספק תמיכה לעסק הנחשב חיוני ע”י ביטחון הפנים.
כבר בחודש מרץ קנדה סגרה את גבולותיה לכלל הלא-אזרחים ונוסעים שאינם חיוניים. בהמשך הוארכו סגירות הגבולות לתיירים בינלאומיים ככל שמקרי הקורונה התפשטו בחלקים מקנדה. בנוסף, סגירת הגבול היבשתי לכל התעבורה הלא חיונית בין ארצות הברית לקנדה הוארכה עד 21 בספטמבר 2020 לפחות.
עפ”י ההסכם, פטורים מהמגבלות עובדים זרים זמניים ועובדי בריאות חיוניים הגרים ועובדים בשני צדי הגבול. כמו כן פטורים אמריקאים העוברים לאלסקה, אזרחים זרים שהם בני משפחה של אזרחים קנדיים או תושבי קבע.
למרות המלצת ממשלת קנדה להימנעות מנסיעות לא חיוניות, הקנדים חופשיים לצאת ולחזור למדינה מכל סיבה שהיא, כולל תיירות. נוסעים קנדיים נוסעים לארצות הברית, כיוון שאין כרגע מגבלות על קנדים להגיע בטיסה לארה”ב. עם זאת, אזרחי ארה”ב הנוסעים מסיבות לא חיוניות עדיין אינם מורשים להיכנס לקנדה דרך היבשה או האוויר.
כל קנדי, שחוזר הביתה, מחויב, כאמור, להיכנס לבידוד של 14 יום, והמפרים את הכללים צפויים לעונשים קשים, כולל קנסות של עד 750,000 דולר ואפילו מאסר.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר וגם, באפליקציה

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

1 מחשבה על “קנדה נותרת סגורה לתיירות בינלאומית עד סוף ספטמבר”

  1. דיילת

    משעשע. בכל המדינות קורוה והן עדיין משאירות את גבולותיהן סגורים, כאילו שלהן אין. תפתחו את כל המדינות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה

אני מעוניין לקבל חדשות, עדכונים והודעות פרסומיות מפספורטניוז.