ראש בראש: התחרות של דלתא וקטאר איירווייס

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
חברת התעופה האמריקנית הגדילה ל-11% את אחזקתה בקוריאן אייר, המצטרפת למגוון אחזקותיה בחברות תעופה בינלאומיות. דלתא אייר ליינס וקטאר איירווייס הן המובילות באחזקת מניות בענף התעופה העולמי

דלתא אייר ליינס הגדילה את אחזקותיה בחברת Hanjin-KAL, חברת האם של קוריאן אייר מ-9.21% ל-11%, עפ”י הודעת החברה לבורסה לניירות ערך בדרום קוריאה.

חברת התעופה האמריקנית, לה הסכם שותפות עם קוריאן אייר, הגדילה בהדרגה את אחזקותיה בחברה הקוריאנית מאז יוני 2019, כשרכשה אחזקה ראשונית של 4.3%.

דלתא אייר ליינס, שרשמה רווח מרשים של 4.8 מיליארד דולר ב-2019, בראשותו של המנכ”ל, אד בסטיאן, ממשיכה בהתמדה במדיניות רכישת אחזקות בחברות תעופה בינלאומיות.

נוסף על קוריאן אייר, דלתא מחזיקה ב: אירו מקסיקו – 49%, וירג’ין אטלנטיק – 49%, LATAM – 20%, קבוצת אייר פראנס-ק.ל.מ – 9%, צ’יינה איסטרן – 3.6%. כמו כן, דלתא משתפת פעולה עם כל החברות בברית ‘סקיי טים’, שהיא הייתה בין מייסדיה, ובבעלותה המלאה גם חברת הבת Endavor Air, חברה לטיסות פנים בארצות הברית, המפעילה צי של 168 מטוסי בומברדייה.

קטאר איירווייס, שחתמה לאחרונה הסכם שותפות עם אמריקן איירליינס, היא המתחרה הגדולה של דלתא ברכישת אחזקות בחברות תעופה בינלאומיות, ואף מתמודדת איתה ישירות על השליטה בחברת LATAM, בה היא מחזיקה 10%. כיום קטאר איירווייס מחזיקה גם ב: AIG (חברת האם של בריטיש איירווייס ואיבריה) – 25.01%, קתאי פסיפיק – 10%, צ’יינה סאות’רו – 5%, רוואנדאייר – 49%.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה