פתאל החלה הקמת מתחם טרמינל VIP חדש בנתב"ג

רשת המלונות שזכתה במכרז להקמת הטרמינל לפני כ-4 שנים, תשקיע במתחם החדש המיועד לראשי משלחות, נשיאים, שגרירים ולבעלי מטוסים פרטיים כ-18 מיליון ₪. אסף פתאל: "אנו נרגשים מאוד להתחיל את עבודות הבנייה של הטרמינל ובטוחים כי הוא יהווה גאווה למדינת ישראל"

דוד פתאל. צילום: יח"צ

פתאל, רשת המלונות הישראלית הבינלאומית, החלה בעבודות הבנייה להקמת טרמינל פרטי בנמל התעופה בן גוריון.

פתאל, המונה כ- 40 מלונות הפרוסים ברחבי הארץ ולמעלה מ- 130 מלונות באירופה, זכתה במכרז מטעם רשות שדות התעופה על הקמת הטרמינל, לפני כ- 4 שנים.

הטרמינל החדש, אשר יוקם בהשקעה של 18 מיליון ₪, ישתרע על פני 1,300 מ"ר וצפוי להיפתח בסוף שנת 2018 בטרמינל 1, בחלק הצמוד למתחם "מצדה", שייסגר בעת פתיחת המתחם החדש של הרשת. המתחם החדש ישמש לטיסות פרטיות ומיועד לאורחים רשמיים ולנוסעי VIP בהם, ראשי משלחות, נשיאים, שגרירים, ידוענים, בעלי מטוסים פרטיים, אנשי צוות האוויר והביטחון.

במתחם הטרמינל יוצעו לאורחים מגוון שירותים וחללים: אולם המתנה מרכזי עם מזון בופה ובר משקאות, חדרי אירוח, חדרי ישיבות, חדר סיגרים, שירותי קונסיירג', מקלחות, דיוטי פרי וסוויטות פרטיות אותן ניתן יהיה לקבל בתוספת תשלום ודיילים פרטיים שידאגו לאורחים מרגע הגעתם לחניית הטרמינל ועד להסעתם ברכבים פרטיים למפתן המטוס.

אסף פתאל, המנהל עסקי ברשת, מסר: "הגידול בפעילות הרשת ובהתרחבותנו עם מלונות נוספים, בארץ ובעולם, הביא אותנו לחיפוש אחר פרויקט חדש, מאתגר, שיאפשר לנו ליישם את הידע והנכסים שצברנו בפרויקטים גדולים ומורכבים בארץ ובחו"ל. אנו נרגשים מאוד להתחיל את עבודות הבנייה של הטרמינל ובטוחים כי הוא יהווה גאווה למדינת ישראל ויעניק קבלת פנים מרשימה לאורחים שנוחתים ארצה".