שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter

"את זעקתנו ומאבקנו נוליך לכל פינה בארץ"

רגע לפני סגירת שדה דב המתכוננת, מטה המאבק של תושבי אילת והערבה במכתב נואש לבנימין נתניהו: "אלו הן השעות בהן עלייך לבחור בין מחויבותך למדינה, לאזרחים ולפריפריה לבין מחויבות לטייקוני הנדל״ן ואילי ההון"
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
פיצוי-תושבי-אילת-משיווק-קרקעות-שדה-דב
שדה דב. צילום: פספורטניוז

יממה לפני סגירת שדה דב, המתוכננת למחר בחצות, תושבי העיר אילת בניסיון כנראה אחרון למנוע סגירת השדה פנו במכתב, לראש הממשלה בנימין נתניהו במכתב:

"שבוע חדש בפתח ועבורנו הוא מסתמן כשחור משחור. כעת, אלו הן השעות בהן עלייך לבחור בין מחויבותך למדינה, לאזרחים ולפריפריה לבין מחויבות לטייקוני הנדל״ן ואילי ההון.

בשעות הקרובות נדע האם אתה הוא המוביל והדוחף בכל מחיר ובכל דרך לסגירת שדה דב!

בשעות הקרובות נבין ונדע האם בחרת בטייקונים ובכסף הגדול ולא באחריות הלאומית ובתושבי הפריפריה!

בשעות הקרובות נדע סופית האם אתה הוא זה שמתנגד ללא נימוק הגיוני לדחייה ולו של מספר חודשים בסגירת שדה דב, כדי לבדוק חלופות או שימוש במנחת עד לקבלת היתרי בניה!

בשעות הקרובות נדע האם אתה הוא האיש שדוחה כל יוזמה לפתרון ולפשרה הגיונית בעזרת הפקידות שלך! האם אתה הוא זה שלא מוכן שהמנחת ימשיך לפעול עד למתן היתרי הבניה!

בשעות הקרובות נדע האם אתה הוא האיש שמתעלם מעמדתם החד משמעית נגד הסגירה המידית של 110 חברי כנסת, רוב השרים, כל ראשי הערים, מנהלי קופות החולים ומפקדי חיל האוויר לשעבר!

בשעות הקרובות נדע וגם נבין האם אתה מרמה גם את עצמך והאם אתה הוא האיש שמסתתר מאחורי המשפטנים מבלי שתדע שלעמדה החד משמעית שכביכול מציגים לך ולפיה חקיקה כיום שתדחה את פינוי שדה דב עד לקבלת היתרים הינה בעלת משמעות תקציבית – אין בסיס אמיתי ומבלי שתדע שאפילו בכתב הגנה שהגישו אותם גורמי פרקליטות לתביעת בעלי הקרקע אך לפני מספר חודשים, הם הבהירו בכתב שלמעשה אין שום מועד בו המדינה מחויבת לתת הקרקע!!

בשעות הקרובות נדע וגם נבין האם אתה הוא זה שמשתיק לטובת המהלך הנוראי, את משרד התחבורה ואת משרד התיירות ואת משרד הבריאות!

ולכן אדוני ראש הממשלה, רגע אחד לפני שאתה מוריד את הגרזן על העיר אילת ובורח סופית מאחריותך לפריפריה ומהאחריות הלאומית והחברתית דע לך:

הפגיעה באילת תלווה אותך לדיראון עולם! אחריות גורלם של חולי העיר הקשים ושל כשלי הרפואה בעיר, שלעדות גורמי הרפואה, הם עניין של חיים ומוות – היא על גבך ותלויה כולה בהחלטתך!! הרס וחורבן התיירות והפיטורים ההמוניים- ירשמו על שמך, כמי שקיבל את ההחלטה! כל תאונה קטלנית שתתווסף לכביש הדמים החד מסלולי בדרך לאילת, תנבע מהחלטה אומללה זו!

עיר שלמה אתה מחריב ללא שום הגיון לטובת כרישי נדל״ן פרטיים וממשלתיים שחברו יחד לחמוד אדמה שממילא בשנים הקרובות לא תצמיח דבר חוץ מעשביה, כאוס ומחדל. את זעקתנו ומאבקנו נוליך לכל פינה בארץ. כי אין לנו ארץ אחרת ולא אילת אחרת!!

אלו הן השעות בהן עלייך לבחור בין מחויבותך למדינה, לאזרחים ולפריפריה לבין מחויבות לטייקוני הנדל״ן ואילי ההון. לפני הבחירות ברדיו אילת בקולך הבטחת לנו שאתה שומע את זעקתנו.. האמנם??

דחה את סגירת המנחת עד לקבלת היתרי בניה".

רוצים לדעת כל מה שחם בתיירות ותעופה?

הצטרפו לניוזלטר ותקבלו את החדשות והעדכונים של עולם התיירות והתעופה לתיבת המייל

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אשר מפר את תנאי השימוש לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.

התיירות חוזרת!

הרשמו למבזקי פספורטניוז וקבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה בארץ ובעולם.