9 תיירים מדרום קוריאה שהיו בישראל התגלו כחולי קורונה 

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
הקבוצה שהתה בישראל בין 8-15.2, מדריך שליווה אותם 4 ימים בירושלים נמצא בבידוד וכעת מנסים לאתר את כל מי שהיה במגע עם חברי הקבוצה מבחינת מלונות, מסעדות uמקומות בהם ביקרו וכו' . כ-1,600 תיירים מדרום קוריאה עדיין שוהים בישראל

 

7 תיירים מדרום קוריאה שהיו במסגרת קבוצה שביקרה בישראל, התגלו כחולי קורונה. כעת כל הגורמים השונים, כולל משרד הבריאות, לשכת מארגני תיירות נכנסת והגורמים השונים נמצאים במרוץ לאתר את כל מי שהיה במגע עם אותה קבוצה.

מדריך שליווה את הקבוצה 4 ימים בירושלים נמצא בבידוד. הקבוצה שכנה תחילה במלון מגדל דוד בנתניה ומלון גלרי. לאחר מכן היא הייתה ב-9.2 בקיסריה, במלון גבריאל בנצרת, כנסיית הבשורה, ב-10.2 המסלול שלה היה  מלון עין גב, מסעדת טנורין, כנסיית הבכורה של פטרוס הקדוש, כנסיית הלחם ובדגים. ב-11.2 שהתה הקבוצה במלון דיוויד ים המלח, ב-11.2 ביקרה הקבוצה במצדה, פארק תמנע ומלון לאונרדו נגב בבאר שבע. ב-13.2 הייתה הקבוצה בפרק הלאומי בב"ש, מערת המכפלה בחברון , ושהתה במלון גרנד קורט בירושלים . ב-14.2, ביקרה הקבוצה בהר הזיתים בירושלים, בית פגי, כנסיית העלייה, כנסיית פאטר נוסטר, כנסיית דומינוס פללויט, כנסיית גת שמנים. הר ציון- חדר הסעודה האחרונה, קבר מרים. ב-15.2, הקבוצה אכלה במסעדת ג'רוזלם גולד, עין כרם בירושלים- כנסיית ג'ון הקדוש, כנסיית הביקור, כנסיית אן הקדושה, ברכת הצאן, כנסיית הקבר הקדוש. הקבוצה עזבה את ישראל ב-15.2, בערב בטיסת חברת קוראיין אייר.  

בשעה זו מעדכנים את כל בתי המלון , הגנים הלאומיים וכל המקומות בהם שהתה הקבוצה. משרד הבריאות יצטרך לקבל החלטה מה לעשות עם אותם מקומות, ומה תיהנה הדרישות שלו כדי למנוע שתתפרץ בגלל זה מגפת חולים בישראל.

יש כעת בישראל כ-1,600 תיירים דרום קוריאנים שעדיין לא יצאו ונכנסו בחודש האחרון. 

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אשר מפר את תנאי השימוש לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.

רוצים לדעת כל מה שחם בתיירות ותעופה?

הצטרפו לניוזלטר ותקבלו את החדשות והעדכונים של עולם התיירות והתעופה לתיבת המייל

התיירות חוזרת!

הרשמו למבזקי פספורטניוז וקבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה בארץ ובעולם.