מהיום: אייר מלטה מפעילה טיסות סדירות מישראל

חברת התעופה שהפעילה עד עתה בקו ישראל- מלטה טיסות צ'רטר תציע החל מהיום 5 טיסות שבועיות סדירות. אפרים פורטיס, מנכ"ל אופן סקיי נציגת החברה בישראל: "נציע באמצעות כלל סוכני הנסיעות בישראל יעד אטרקטיבי ומסקרן"

אייר מלטה. צילום 123rf

חברת התעופה אייר מלטה מתחילה היום (ראשון) להפעיל טיסות סדירות לישראל לאחר שעד כה פעילה בקו טיסות צ'רטר.

החברה מיוצגת מעתה ע"י חברת אופן סקיי, ותציע 5 טיסות שבועיות בימים ראשון, שני שלישי, חמישי ושישי.

בשבוע שעבר ביקרו במלטה, אפרים פורטיס, הבעלים ומנכ"ל אופן סקיי יחד עם רוני פלדמן, שמונה להיות המנהל המסחרי מטעם אופן סקיי של אייר מלטה בישראל. השניים נפגשו בין השאר עם בכירי אייר מלטה ונציגים מקומיים של משרד התיירות של מלטה, ובכוונתם לחל בשיווק אגרסיבי של היעד בישראל.

מחברת אופן סקיי נמסר כי בכוונת החברה להציע טיסות לקזבלנקה שבמרוקו, לטוניסיה ועוד יעדי המשך אטרקטיבים.

אפרים פורטיס, מנכ"ל אופן סקיי אמר הבוקר "לפספורטניוז": " לאחר ביקור שקיימנו בשבוע האחרון במלטה, אני בטוח שנוכל להציע לשוק בישראל מוצר טוב ואטרקטיבי במחירים מיוחדים. יש במלטה כל כך הרבה מה לעשות, והם יודעים היטב לטפל בתיירים. כמו כן, אני משוכנע שיעדי ההמשך שהחברה מציעה יהפכו להיות לא פחות מושכים מבחינת הנוסע הישראלי". פורטיס שלח גם מסר לסוכני הנסיעות בישראל ואמר: "מאז שאופן סקיי קמה, אנחנו מוכרים באמצעות סוכני הנסיעות בלבד וממשיכים לשמור להם אמונים, וכך יהיה גם לגבי טיסות אייר מללטה שיימכרו באמצעות כלל הסוכנים".

וזה מה שאמר לפספורטTV, קונרד מיצי, שר התיירות של מלטה, ביריד התיירות הבינלאומי האחרון שנערך בתל אביב: "השנה, ולטה, בירת מלטה, הוכרזה רשמית כעיר התרבות של אירופה. אנחנו מצפים לארח כמה שיותר ישראלים בולטה, ליהנות מהעיר שתפתח את המוזיאונים שלה, ממוזיקה, ממסעדות מצוינות, מהתיאטרון הנפלא וגם הרבה מאוד הפתעות מהמסורת היהודית"

 

כתבות אחרונות בנושא אייר מלטה:

אופן סקיי תייצג את אייר מלטה