אא

"פאנטסתי" מקבוצת אמסלם מרחיבה את פעילותה: לאיזה יעדים וכמה זה עולה?

פאנטסתי, מקבוצת אמסלם טורס, שהחלה לשווק טיולים מאורגנים ליעדים חדשים כמו פורטוגל, אוסטריה וברצלונה, מדווחת על זינוק של עשרות אחוזים בהזמנת טיולים מאורגנים בקיץ

חבל טירול, אוסטריה. צילום: shutterstock חבל טירול, אוסטריה. צילום: shutterstock

חברת "פאנטסתי" מקבוצת אמסלם טורס, המתמחה בשיווק חבילות נופש וטיולים מאורגנים ליעדים נבחרים, הודיעה היום (א') על הרחבת היעדים החדשים אותם היא משווקת באביב-קיץ 2023 ועל הרחבת מצבת כוח האדם שלה ב-200%.

בין היעדים החדשים שתשווק החברה לזוגות ולמשפחות: פורטוגל, אוסטריה - חבל טירול וברצלונה. בחברה מדווחים על זינוק של 63% בהזמנת טיולים לחודשי הקיץ בהרכבים שונים ליעדים מובילים כמו צפון איטליה, פורטוגל, אוסטריה - חבל טירול, ברצלונה ואיחוד האמירויות.

מהחברה נמסר כי "קטגוריית הטיולים המאורגנים בישראל נמצאת בתנופה וצומחת מאוד בשנים האחרונות. ניכר שהנוסע הישראלי מתחיל להבין את היתרונות הגלומים בטיול זה. אם בעבר טיולים מאורגנים היו מנת חלקם של אוכלוסייה מאוד ספציפית, כיום ניתן לראות שטווח הגילאים רחב יותר, הרבה צעירים לומדים להעריך את איכותם של הטיולים, ההספק הרב, דילוג על תורים ( פרמטר משמעותי במיוחד בחודשי יולי-אוגוסט כשהתורים ארוכים), אוטובוס צמוד, מדריך צמוד דובר עברית וכמובן הערך המוסף בכמה שפחות לוגיסטיקות - המאפשרים מיקוד בהנאה נטו".

פזית בר-עוז, מנכ"לית חברת פאנטסתי: "עולם הטיולים המאורגנים שופע ופונה למגוון קהלי יעד עם רמת דיוק מושלמת לעולמות תוכן המותאמים לנוסע, מה שמוביל לפופולאריות גוברת בקרב הקהל הישראלי בשנים האחרונות. אנו רואים שהיקפי ההזמנות לקיץ הקרוב מזנקים עם גידול של 63% הודות לכניסתם של יעדים חדשים וסביר שתרמה לכך גם ההתייקרות העולמית בכל הנוגע לטיולים - מלונות, טיסות, השכרת רכב והסעדה. ציבור הנוסעים מבין שאם משקללים את כל הפרמטרים יחדיו, נסיעה עצמאית בקיץ 2023, אפילו ליעדים קרובים במחירים נוחים, אינה בהכרח כלכלית כשנים קודמות. על כן, סיטואציה זו מכתיבה מציאות חדשה בה הנוסע יצטרך להחליט האם לנסוע עצמאית ולחוות חלקית את היעד בכדי לצמצם עלויות, או לחילופין לנהוג בצרכנות נבונה ולהצטרף לטיול מאורגן המאפשר לחוות את היעד במלואו, זאת מאחר והם שומרים על יציבות יחסית במחירים הודות לכוח הקנייה הקבוצתי של חברות הנסיעות".

עוד מסרה בר-עוז: "היעדים החדשים המצטרפים לארסנל הטיולים שלנו מיועדים הן לזוגות והן למשפחות. לדוגמה, טיול בברצלונה משלב בין ביקור באתרים קלאסיים, לבין שהות בפארקים ובאטרקציות ייעודיות סטייל דיסנילנד לילדים, כך שהנאה מובטחת לכל המשתתפים ובנוסף, האירוח הוא על בסיס חצי פנסיון כך שהתמורה לנוסע גבוהה יותר. מבדיקה השוואתית שערכנו בין תמהיל זהה של טיול מאורגן לטיול עצמאי, יוצג פער של מאות דולרים לטיול וכשמדובר בהוצאות למשפחה יש לכך משקל משמעותי".

מחירי טיולים מאורגנים לדוגמה:

טיול מאורגן בפורטוגל - (ליסבון, פורטו, סינטרה, קשקאיש, קוארו, קוביליה ועוד) - 8 ימים על בסיס חצי פנסיון - החל מ-1,699 דולר.

טיול מאורגן באוסטריה למשפחות - (חבל טירול) - 8 ימים על בסיס חצי פנסיון - החל מ-1,670 דולר.

טיול מאורגן לברצלונה למשפחות - (ברצלונה, קוסטה בראווה, פיגראס, חירונה) - 8 ימים כולל לינה בפארקי השעשועים סטייל דיסנילנד על בסיס חצי פנסיון - החל מ-1,450 דולר.

הירשמו למבזקי פספורטניוז

וקבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה בארץ ובעולם

תגיות:

הוספת תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.message }}
{{ comment.date_parsed }}
{{ reply.message }}
{{ reply.date_parsed }}
הצג עוד תגובות

מאמרים נוספים

 
מחפש...
תנו לנו לייק בפייסבוק, ותישארו מעודכנים

מומלצים בשבילך: