אא

ליטא תארח את הקונגרס השנתי של איגוד הספא האירופי: European Spas & Balneology

קברניטי תעשיית הספא ותיירות המרפא באירופה, יתכנסו השנה בעיר דרוסקינינקאי (Druskininkai) בין ה-24 ל-27 בספטמבר, כך הודיע איגוד הספא האירופי (ESPA). הכנס שמתמקד בתחום ה- Well Being כשכבש את העולם, יוצגו בין היתר טיפולי ספא חדישים, מגמות ועדכונים על כל מה שמתחדש בתחום התיירות מרפא

צילום: ESPA צילום: ESPA

ליטא תארח את הקונגרס השנתי של איגוד הספא האירופי בשנת 2024.

קברניטי ומנהיגי אירופה בתעשיית הספא יתכנסו בעיר הליטאית המוכרת בזכות אתרי הספא והמרפא שלה - דרוסקינינקאי (Druskininkai) בין ה-24 ל-27 בספטמבר 2024, כך הודיע איגוד הספא האירופי (ESPA).

בכנס שעוסק בטרנד החם של ה- Well Being שכבש את אירופה, יוצגו בין היתר טיפולי ספא חדישים, מגמות, חידושים ועדכונים בתחום וצפויים ליטול בו מיטב המומחים.

הכנס השנתי האחרון נערך בתחילת חודש אוקטובר בשנה שעברה בקרלובי וארי שבצ׳כיה.

חלק מהתכנית הם גם הפרסים המוענקים על חדשנות בתיירות הבלנאו והספא, המוענקים בערב גאלה מיוחד המתקיים במהלך הקונגרס.

השותפים לאירוע הם משרד הכלכלה והחדשנות של ליטא, איגוד אתרי נופש ליטאיים, האיגוד הלאומי לספא רפואי ומרכזי שיקום ושיווק Toleranca.

עוד על ספא ו- Well Being בפספורטניוז

צילום: Shutterstockצילום: Shutterstock

הקונגרס יתמקד בנושאי מפתח הקשורים לשינויי אקלים ופיתוח נופש בר קיימא. בקונגרס ידונו בנושאים הנוגעים לשימוש רחב יותר בשירותי בלנאותרפיה וספא לבריאות הילדים ותשים דגש רב יותר על טיפולי אקלים.

עוד על בלנאולוגיה (Balneology); תחום מומחיות ברפואה המתמקד במחקר על שימוש בשיטות ריפוי בעזרת מי מעיינות מינרליים, גזים ובוץ מינרלי, טיפולים הניתנים בד"כ באתרי מעיינות מרפא. תחום הבלנאולוגיה עושה שימוש בידע הנצבר בתחומי רפואה קלינית, פיזיולוגיה, כימיה, מיקרוביולוגיה, גאולוגיה, פיזיקה ותחומי ידע נוספים. תחום זה הוא ענף של מומחיות בתחום רפואה פיזיקלית ושיקום ואינו מוכר כתחום מומחיות נפרד ברבות ממדינות העולם המערבי.

צילום: פספורטניוזצילום: פספורטניוז

הירשמו למבזקי פספורטניוז

וקבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה בארץ ובעולם

תגיות: ESPA

הוספת תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.message }}
{{ comment.date_parsed }}
{{ reply.message }}
{{ reply.date_parsed }}
הצג עוד תגובות

מאמרים נוספים

 
מחפש...
תנו לנו לייק בפייסבוק, ותישארו מעודכנים

מומלצים בשבילך: