אא

תמריץ למשפחות: כרטיס טיסה חינם לילדים ב-Aegean Airlines

חברת התעופה היוונית, Aegean Airlines, המפעילה 4 טיסות שבועיות בקו תל אביב-אתונה, יוצאת במבצע למשפחות עם ילדים ותינוקות התקף להיום (12 בפברואר) בלבד לכל יעדי החברה

אג'יאן איירליינס. צילום: shutterstock אג'יאן איירליינס. צילום: shutterstock

חברת התעופה היוונית, Aegean Airlines (אג'יאן איירליינס), יוצאת במבצע אטרקטיבי למשפחות.

מציעה כרטיסי טיסה חינם לילדים לכל טיסותיה הממריאות בין התאריכים 1 במרץ ועד 31 באוקטובר השנה.

המבצע תקף למזמינים כרטיסי טיסה היום בלבד - שני, 12 בפברואר 2024, לכל הטיסות הישירות וההמשך של החברה אל ומיוון לכל היעדים הבינלאומיים והפנים-ארציים של החברה.

בנוסף, אג'יאן איירליינס מציעה למשפחות 40% הנחה עבור המסלול המהיר בשדה התעופה. כמו כן, 50% הנחה על כבודה רשומה שהוזמנה מראש, בחירת מושבים סטנדרטיים חינם, 20% מיילים נוספים והטבות נוספות לבעלי חשבון Together ForFamilies.

באג'יאן איירליינס מדגישים כי ההטבה תקפה רק כאשר יש לפחות מבוגר אחד וילד או תינוק אחד באותה הזמנה והיא אינה חלה על ילדים המטיילים לבד. זאת ועוד, אין הנחה לכרטיסי ילדים הנוסעים בתעריף Light או Flex.

 אג'יאן איירליינס מפעילה 4 טיסות שבועיות בקו תל אביב-אתונה

קפריסין. צילום: shutterstockקפריסין. צילום: shutterstock

לאחר שהודיעה בחודש דצמבר על חזרתה לישראל, אג'יאן איירליינס נחתה ב-11 בינואר עם הטיסה הראשונה שלה מפרוץ המלחמה. בשלב ראשון, החברה תטוס כאמור 4 פעמים בשבוע בקו הפופלרי בין תל אביב לבירת יוון, ובהמשך צפויה להגביר תדירויות. בעונת הקיץ, בהנחה (וכולנו תקווה) שהמלחמה תסתיים, צפויה החברה להפעיל קווים גם לאיי יוון.

הירשמו למבזקי פספורטניוז

וקבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה בארץ ובעולם

תגיות: אגיאן איירליינס

מאמרים נוספים

 
מחפש...
תנו לנו לייק בפייסבוק, ותישארו מעודכנים

מומלצים בשבילך: