אא

בשורה לטסים לתאילנד: ישראלים יוכלו לשהות במדינה עד 60 יום ללא צורך בויזה

הפטור מוענק לאזרחי 93 מדינות, שישראל ביניהן ובלשכת התיירות של תאילנד מציינים כי מדובר בצעד משמעותי עבור אלפי ישראלים המעוניינים לשהות במדינה לתקופה ארוכה

פוקט, תאילנד. צילום: 123rf פוקט, תאילנד. צילום: 123rf

בשורה משמחת לטסים תאילנד.

לשכת התיירות של תאילנד בישראל מעדכנת כי מעתה ישראלים המגיעים לתאילנד יוכלו לשהות בה עד 60 יום ללא צורך בויזה, לעומת 30 או 45 יום שהותרו עד היום.

הפטור מוענק לאזרחי 93 מדינות, שישראל ביניהן. מדובר בצעד משמעותי עבור אלפי ישראלים המעוניינים לשהות במדינה לתקופה ארוכה.

כמו כן, מודיעה תאילנד כי תאפשר לנוודים דיגיטלים שרוצים לעבוד מהמדינה, וכן למגיעים לאירועים, קורסים ופסטיבלים ויזה מרובת כניסות ל-5 שנים, המאפשרת שהות של 180 יום בכל פעם, שהות שאף ניתנת להארכה ב-180 ימים נוספים במהלכה. עלות ויזה זו היא 10,000 באט (כאלף שקל), והיא מיועדת גם לאלה הרוצים להגיע לתאילנד לקורסי אגרוף תאילנדי, קורסי בישול תאילנדי, אירועי ואימוני ספורט, טיפול רפואי, סמינרים ופסטיבלים. הויזה תינתן גם לבני זוג ולילדים צעירים של בעל/ת הויזה.

ישראל היא אחת המדינות המובילות בתיירות לתאילנד, ומגיעים ממנה יותר תיירים לתאילנד מאשר ממדינות גדולות ממנה בהרבה, כמו איטליה, ספרד ויוון. במשך תקופות ארוכות ממוקמת ישראל במקום הראשון במספר התיירים לנפש לממלכה מבין כל מדינות אירופה ואמריקה.

בחודש אפריל אף נשבר שיא במספר התיירים הישראלים לתאילנד - 24,243 ישראלים נכנסו לממלכה, יותר מבכל חודש אפריל אי פעם. לשם השוואה, באפריל 2023 נכנסו לתאילנד 17,820 ישראלים, כלומר זינוק של 36 אחוזים במספרם השנה. בארבעת החודשים הראשונים של 2024 נכנסו לתאילנד 73,173 ישראלים. התיירים הישראלים ידועים כמי ששוהים בתאילנד לתקופות ארוכות יותר מתיירים אחרים, ואף הוצאתם הכספית גדולה משל תיירים ממדינות דומות.

על פי נתוני לשכת התיירות של תאילנד בישראל, המיוצגת על ידי חברת טרנובה, ישנם עשרות אלפי ישראלים המבקרים בתאילנד שוב ושוב, מהם רבים הבוחרים לשהות בה תקופה ארוכה. לאור זאת הקימה טרנובה את מועדון Sawadi Club שיהווה קהילה של אוהבי תאילנד, ויקיים אירועים, מסיבות ואף שיתופי פעולה עם חברות תעופה וגופים אחרים שיעניקו הנחות והטבות לחברי המועדון.

"הארכת האפשרות לשהות בת כחודשיים בתאילנד התקבלה בהתלהבות בקרב חברי מועדון Sawadi Club וכל אוהבי תאילנד בישראל״, מסר אמרי קלמן, מנכ"ל טרנובה והוסיף: ״בשביל ישראלים רבים תאילנד היא בית שני, כעת הם יוכלו לממש את אהבתם ולהנות משהות ארוכה יותר, בקלות רבה יותר. הויזה המיוחדת ל-5 שנים גם היא בשורה אדירה לישראלים רבים העובדים מרחוק בתאילנד, כולל משפחות עם ילדים. אנחנו מזהים יותר ויותר ישראלים אשר מגיעים לתאילנד כדי להשתתף בקורסים, באימוני ספורט או עבור עבודות פרילנס – וכעת יוכלו לשהות בממלכה לתקופות ארוכות מאד ללא קושי".

הירשמו למבזקי פספורטניוז

וקבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה בארץ ובעולם

תגיות: תאילנדטרנובה

הוספת תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.message }}
{{ comment.date_parsed }}
{{ reply.message }}
{{ reply.date_parsed }}
הצג עוד תגובות

מאמרים נוספים

 
מחפש...
תנו לנו לייק בפייסבוק, ותישארו מעודכנים

מומלצים בשבילך: