ארגון השייט העולמי משיק אמצעי בטיחות חדשים לענף הקרוזים ומעריך: “הפלגות מוגבלות מארה”ב לפני סוף השנה”

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
איגוד השייט הבינלאומי מציין כי כל יום של השעיית פעילות השייט בארה"ב גורם הפסד של עד 110 מיליון דולר בפעילות כלכלית ולאובדן של 800 משרות ישירות ועקיפות בענף, והציפייה היא "להחזרת הפלגות מוגבלות מארצות הברית לפני תום השנה"
נמל מיאמי
אוניות קרוזים בנמל מיאמי. צילום: 123rf

האיגוד הבינלאומי של ענף השייט, CLIA, החליט לאמץ מערך חדש של פרוטוקולי בריאות כחלק מחידוש מדורג ומבוקר של פעולות השייט בצפון אמריקה, וזאת לאחר תחילת ההפלגות ביעילות באירופה.
עפ”י התקנות החדשות, 100% מהנוסעים ואנשי הצוות ייבדקו כאשר הם עולים על האוניות. השימוש במסכות יהיה חובה בכל המצבים, בהם לא ניתן לשמור על ריחוק פיזי. אסטרטגיות האוורור והמיזוג ישופרו כדי להגביר את האוויר הצח בכל חלקי האונייה.
סיורי חוף יותרו רק על פי הפרוטוקולים, שנקבעו על ידי מפעילי השייט, תוך הקפדה על כל הנוסעים. חברות השייט יקבלו אישור לשלול עלייה לאונייה, או הורדה מהאונייה, של כל הנוסעים שאינם מצייתים לכללים.
עפ”י בדיקת ההשפעה הכלכלית המעודכנת של CLIA, פעילות השייט בארצות הברית תמכה ביותר מ-420,000 משרות והניבה 53 מיליארד דולר בשנה לפני מגפת הקורונה. לכן, כל יום של השעיית פעילות השייט בארה”ב מביא לאובדן של עד 110 מיליון דולר בפעילות כלכלית ולאובדן של כ-800 משרות ישירות ועקיפות בענף השייט.
קלי קרייגהד, נשיאת CLIA, אמרה כי האיגוד מכיר בהשפעה ההרסנית של המגפה, ובהשפעה של השעיית פעולות השיוט על כלכלות ברחבי העולם, והוסיפה כי “בהתבסס על התרחיש באירופה, ובעקבות חודשים של שיתוף פעולה עם מומחים, מדענים וממשלות מובילות בתחום בריאות הציבור, אנחנו בטוחים כי צעדים אלה יספקו מסלול להחזרת הפלגות מוגבלות מארצות הברית לפני תום השנה”.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר וגם, באפליקציה

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

  • flying sport 2020
  • תא לחץ

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה

אני מעוניין לקבל חדשות, עדכונים והודעות פרסומיות מפספורטניוז.