המלון הדיגיטלי החדש של רשת מלונות דן

הרשת השיקה את מלון ''לינק אנד האב'' בתל-אביב המציע אמנות רחוב וטכנולוגיות אירוח מתקדמות באמצעות אפליקציה ומגוון שירותים מקוונים דרך הטלפון החכם. מנכ''ל רשת מלונות דן, רונן ניסנבאום: ''מלון מדהים וייחודי המאפשר לנו להסתכל אל עבר העתיד תוך חיבור לדור הצעיר''

רשת מלונות דן הכריזה הבוקר (שלישי) על הקמת מלון חדש בתל-אביב – מלון "לינק הוטל אנד האב" (LINK hotel&hub) המהווה מותג חדש אשר ייפתח בשבועות הקרובים להשקה רכה למשך תקופה של כחצי שנה.

המלון החדש הממוקם בשדרות שאול המלך 39 בתל-אביב, מציע קונספט מלונאי חדשני הפונה לדור חדש של תיירים ואנשי עסקים. חזון המלון, כפי שמציינים ברשת נועד ליצור מותג מלונאי העונה על הצרכים וסדרי העדיפויות של הדור החדש ויאפשר בעתיד שכפול בארץ ובעולם.

המלון החדש מציע 94 חדרים המתפרסים על פני 8 קומות ונמצא במיקום אסטרטגי, בסמוך לאתרים מרכזיים כמו מוזיאון תל-אביב, בתי המשפט, בית החולים איכילוב ומרכזי משרדים ובילוי המצויים באזור.

הרעיון המרכזי במלון מתמקד בהיותו מלון דיגיטלי מתקדם אשר יופעל באמצעות אפליקציה חדשנית (LinkApp) ומקיפה לתפעול השהות במלון המאפשרת בין היתר לבצע צ'ק אין וצ'ק אאוט, הזמנת אוכל ושתייה, ביצוע מגוון פונקציות בחדר וכן יצירת קשר עם אורחים נוספים השוהים במלון. בנוסף יציע המלון חללים משותפים שיהוו אזורי עבודה הן עבור האורחים והן עבור חברות ולקוחות חיצוניים.

אלמנט נוסף עליו שמים דגש במלון מתבטא בחוויה אמנותית ייחודית, הכולל במה לאמני רחוב תל-אביביים עכשוויים, כאשר כל קומה מוקדשת לאמן אחר. עבודות האמנות השונות מוצגות בחדרי האורחים ובחללים המשותפים. בנוסף, מציינים במלון כי האורחים יוכלו ליהנות מאווירת הגרפיטי הייחודית של עיר בכל אזור במלון תוך חיבור לאווירה התוססת של תל-אביב.

מנכ"ל רשת מלונות דן, רונן ניסנבאום: "אני שמח להשיק את מלון הרשת החדש שהינו מדהים ושונה מכל מה שהכרנו עד היום, תוך יציאה מרשימה מחוץ לקופסא. מדובר בקונספט חדש, צעיר וייחודי שאין לי ספק שיתפתח בעתיד לא רק בישראל, אלא גם ברחבי העולם. המלון משלב טכנולוגיה מדהימה ואמנות שמחברת את האורחים לעיר תל-אביב, אשר מתבטאת הן בעיצוב והן בהווי. רשת דן מוכיחה עם השקת המלון החדש כי היא מסתכלת אל עבר העתיד תוך חיבור מיטבי לדור הצעיר".

רשת מלונות דן משיקה את מלון LINK hotel & hub צילום דניאל לילה

 

ומה באשר למחיר? ברשת מציינים כי יציעו מחירי הרצה של החל מ-850 ש"ח, מחיר זוגי ללילה ע"ב לינה וארוחת בוקר החל מחודש יוני 2018.

פקדו את האירוע בכירי רשת מלונות דן: עמי ורון פדרמן (מבעלי הרשת), רפי בארי (סמנכ"ל שיווק ומכירות), איתי אליעז (מנכ"ל מלון דן ת"א), גלית דוהן-חכם (מנכ"לית המלון בשלב ההרצה), דניאל פדרמן (ראש אגף דיגיטל במלון) ועוד אורחים נבחרים מענף התיירות והמלונאות.