איזי ג'ט שוברת שיאים

מנכ"ל חברת הלואו-קוסט הבריטית, יוהאן לנדגרן, משתבח בתוצאות העסקיות של המחצית החורפית האחרונה, שהיו הטובות ביותר של החברה מאז הקמתה, ומציג אסטרטגיה חדשה ומעודכנת של החברה

איזי ג'ט-מ-53 טיסות ל-70. צילום: יח"צ איזי ג'ט

איזי ג'ט מציגה תוצאות מצוינות במחצית הראשונה של השנה הפיננסית, שהסתיימה ב-31 במרץ 2018, עונת החורף האחרונה.

מספר הנוסעים למחצית הראשונה הזו גדל ב-3 מיליון ל-36.8 מיליון, בהשוואה לשנה שעברה, כולל הפעילות החדשה של איזי ג'ט בנמל התעופה טגל שבברלין, שהושקה בינואר השנה.

התפוסה גדלה ב-7.8%, ההכנסה הכוללת גדלה ב-19.5% ל-2,183 מיליון ליש"ט (לעומת המחצית הראשונה של השנה הקודמת 1,827 מיליון ליש"ט). הרווח לפני מס היה 8 מיליון ליש"ט, שיפור של 220 מיליון ליש"ט לעומת השנה שעברה (הפסד של 212 מיליון ליש"ט במחצית הראשונה של 2017).

יוהאן לנדגרן, מנכ"ל איזי ג'ט

בתגובה על התוצאות העסקיות, אמר מנכ"ל איזי ג'ט, יוהאן לנדגרן: “איזי ג'ט מציגה ביצועים מצוינים, עם רווח של 8 מיליון ליש"ט, מהתוצאות הטובות ביותר לתקופת המסחר בחורף מאז הקמתה. ההכנסה הכוללת בפעם הראשונה עברה את רף 2 מיליארד ליש"ט, עלייה של 20%. הכנסות אלה הן תוצאה של מספר שיא של נוסעים והיכולת של איזי ג'ט להציע יותר אפשרויות לנוסעים במחירים נמוכים".

לנדגרן גם מדגיש את האסטרטגיה המעודכנת של החברה, המתכוונת להשקיע בהגברת היצע החופשות שלה ("איזי ג'ט הולידייס"), להתמקד בנוסעים עסקיים, בנאמנות לקוחות, וכן במדיניות קשוחה בנושא בקרת הוצאות.