אתי גוילי תסיים את תפקידה – תמונה ליו"ר איסתא

לאחר 14 שנים מנכ"לית איסתא ישראל, תסיים את תפקידה בסוף דצמבר 2018 ותמונה ליו"ר איסתא ישראל. גוילי תסיים כהונת מנכ"לית בת 14 שנים – הארוכה ביותר שמנכ"ל כיהן באיסתא. אחישי גל, מסר כי במהלך תקופה זו תפעל החברה למינוי מנכ"ל חדש

אתי גוילי. צילום: יח"צ

אתי גוילי, מנכ"לית איסתא ישראל, תסיים את תפקידה בסוף דצמבר 2018 וב-1 בינואר 2019 תמונה ליו"ר איסתא ישראל. גוילי תסיים כהונת מנכ"לית בת 14 שנים – הארוכה ביותר שמנכ"ל כיהן באיסתא במשך 60 שנות קיומה. אחישי גל, בעלי איסתא, מסר כי במהלך תקופה זו תפעל החברה למינוי מנכ"ל במקום גוילי.

מחברת איסתא נמסר כי מאז מינויה לתפקיד המנכ"לית, בשנת 2004, גדל מחזור המכירות השנתי של איסתא ישראל בכ- 300% והרווח השנתי גדל פי חמישה. גוילי הובילה להגדלת פעילות החברה באופן משמעותי, כמו גם להגדלת שיעור הרווחיות, תוך שהיא נכנסת בצורה מאסיבית לתחום הסחר האלקטרוני והשלכותיו בעולם התיירות. בתקופת כהונתה של גווילי, נכנסה איסתא ישראל לתחומי פעילות חדשים באמצעות מיזוג של חברות דוגמת גוליבר; אקדמי טרוול, וחברת אורטל, בנוסף, הרחיבה החברה משמעותית את פעילותה בתחומי נישה דוגמת סקי, שייט, כפרי נופש, טיולים מאורגנים ועוד.

אתי גוילי מסרה: "היה לי, ועדיין יש לי, מזל גדול לעבוד בחברת אנשים מצוינים ומוכשרים. אני מרגישה שהגשמתי את כל החלומות שלי בקריירה מקצועית ארוכת שנים. עד סוף שנה זו אני ממשיכה כרגיל כמנכ"לית, ומשוכנעת שיחד תהיה לנו שנה מוצלחת כמו תמיד".

אחישי גל: "אתי היא מעמודי התווך של איסתא ואחראית במידה רבה לצמיחתה המרשימה ולהצפת ערך לכלל בעלי המניות של החברה. קשריה המצוינים בענף התיירות, כמו גם הניסיון העצום שלה, יאפשרו לה להמשיך לתרום בשנה הקרובה כמנכ"לית ולאחר מכן כיו"ר".