חולמים רחוק: ישרוטל תפתח 5 בתי מלון חדשים עד 2022

לאחר פתיחת מלונות אוריינט בירושלים ופאבליקה בהרצליה, ברשת המלונות השנייה בגודלה בישראל מתעתדים לפתוח 5 מלונות חדשים ב-3 השנים הקרובות. ליאור רביב, מנכ''ל ישרוטל: ''היעד – להגיע ל-1500 חדרים בתל-אביב''

ליאור רביב, מנכ"ל ישרוטל
מספר 1 בכל העולם שלמה Sixt

רשת מלונות ישרוטל ערכה הבוקר (רביעי) מסיבת עיתונאים רשמית במהלכה חשפה את תכנונה להקים 5 בתי מלון בתל אביב וירושלים עד שנת 2022, מהלך שצפוי להגדיל את היצע בתי המלון של הרשת ל-24 סך הכול.

מנכ"ל הרשת, ליאור רביב, הציג במהלך האירוע את האסטרטגיה המרכזית של הרשת לשנים הקרובות: "אנו מסכמים שנה מאתגרת במהלכה פתחנו את מלונות 'אוריינט' בירושלים ו'פאבליקה ישרוטל' בהרצליה. שיפצנו חלקים מרויאל ביץ' אילת, ישרוטל ים המלח ואת כלל מלון אגמים. אנו מכוונים ליעד של 1500 חדרים בתל-אביב ובמקביל ממשיכים להשקיע בירושלים, תוך ראייה ארוכת טווח של שתי ערי התיירות המרכזיות בישראל".

עוד חשף רביב באירוע את המלונות החדשים שיוקמו בשנים הקרובות:

– ברחוב שדרות ירושלים ביפו יוקם מלון בוטיק במבנה השק"ם לשעבר, בבניין לשימור, הכולל 125 חדרים, ספא יערות הכרמל, חדר כושר, מסעדות ובריכה על הגג בעלות כוללת של 97 מיליון שקלים. צפי הפתיחה של המלון ב-2021 בבעלות של 50% של רשת ישרוטל, לצד משקיע מקומי. המלון יהיה ברמת 5 כוכבים פלוס ויצטרף לחטיבת מלונות היוקרה. מעצבת המלון היא אינגה מור שעיצבה את מלון אוריינט בירושלים.

– מגדל ליאון אשר נבנה בימים אלו בצמוד למלון רויאל ביץ' תל אביב, בעלות כולל של 450 מיליון שקלים, יכלול 235 חדרים ברמת 5 כוכבים פלוס ויצטרף לחטיבת מלונות היוקרה. עוד במלון, ספא יערות הכרמל הכולל 9 חדרי טיפולים, סאונה יבשה ורטובה, חדר כושר וסולריום, בריכת אינפינטי, מרכז כנסים ואירועים בשטח כולל של 850 מ"ר, מסעדות, טרקלין עסקים וחניון. המלון ינוהל בשכירות ל-25 שנים על ידי הרשת וצפוי להיפתח ב-2022.

– מלון צפון הירקון נבנה בכניסה לנמל תל אביב בעלות של 91 מיליון שקלים. המלון בעל 154 החדרים והפנטהאוזים ינוהל על ידי רשת ישרוטל בבעלות של 50% על הנכס. המלון ברמת 4 כוכבים פלוס יהיה בקונספט אורבני איכותי הכולל; חדרי ישיבות, בריכת שחייה פנימית, מסעדות, בר וחניון. הצפי לפתיחת המלון ב-2021. מעצב המלון הוא הארלד קליין אשר עיצב את מלון רויאל ביץ' תל אביב.

– המלון בפינת אחד העם נחלת בנימין יהיה מלון בוטיק בבניין לשימור ברמת 5 כוכבים פלוס, ויצטרף לחטיבת מלונות היוקרה. המלון יכלול 87 חדרים, ספא יערות הכרמל, בריכה על הגג, מסעדה ובר. הרשת תנהל את המלון בדמי שכירות ל-25 שנים והצפי לפתיחת המלון תהיה ב-2022.

– בירושלים יוקם מלון חדש במרכז העיר – בכיכר ציון. המלון יוקם על בסיס שני מבנים לשימור ויכלול תוספת של ארבע קומות חדשות על גגות המבנים. מלון כיכר ציון יהיה מלון 4 כוכבים פלוס בהיקף של 250 חדרים, אולם כנסים, מסעדות, חניון וחדרי ישיבות. פתיחת המלון צפויה ל-2022 בהשקעה כספית של 350 מיליון שקלים.

 

כזכור, ישרוטל סיימה את שנת 2017 עם רווח של 138 מיליון שקל.

מלון בית השקם ביפו. אילוסטרציה.