ישרוטל חתמה על הסכם להקמת מלון יוקרה בת"א

המלון החדש יהיה ברמה של חמישה כוכבים סופריור ויכיל כ-234 חדרים וסוויטות. תקופת השכירות הינה 15 שנים עם אופציה של השוכרת להארכתה ב-9 שנים ו-11 חודשים נוספים. מועד המסירה המשוער צפוי לסוף שנת 2021

רשת מלונות ישרוטל חתמה על הסכם להקמת מלון יוקרה בצמוד לרויאל ביץ׳ תל אביב. המלון החדש יהיה ברמה של חמישה כוכבים סופריור ויכיל כ-234 חדרים וסוויטות. על פי הודעת החברה, בניית המלון החלה זה מכבר, ומועד המסירה המשוער צפוי לסוף שנת 2021.

בהודעת החברה לבורסה לניירות ערך, מציינת החברה: "המלון מיועד להיות ברמה של חמישה כוכבים סופריור  ולהכיל כ- 234 חדרים וסוויטות, אולם כנסים גדול בשטח של כ 1,000 מ"ר, בריכה, ספא, לובי, מסעדה, שטח מסחרי ועוד. תקופת השכירות הינה  15 שנים עם אופציה של השוכרת להארכתה ב- 9 שנים ו- 11 חודשים נוספים, אשר תחל במועד מסירתו של המלון לידי השוכרת. בניית המלון החלה זה מכבר  ומועד המסירה המשוער צפוי לסוף שנת 2021. בהסכם התחייבה השוכרת לשלם דמי שכירות שנתיים מינימאליים (צמודים למדד) או אחוזים מהמחזור השנתי של המלון, הגבוה מביניהם. תנאי מתלה להסכם השכירות והתפעול הינו קבלת אישור בלתי מותנה מאת הממונה על ההגבלים העסקיים".