איסתא תשקיע כמיליון שקל במערכת SAP Business One HANA

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
BDO Solutions תבצע עבור קבוצת 'איסתא ליינס' את פרויקט הטמעת המערכת, שתשרת את כל החברות הקשורות בקבוצה ותספק מענה לכל ההיבטים התפעולים והפיננסיים

BDO Solutions, שותפה עיסקית של חברת SAP העולמית המתמחה ביישום פתרונות תוכנה, נבחרה ליישם את המערכת בתום מכרז, שערכה קבוצת "איסתא ליינס" ליישום מערכת SAP Business One HANA ככלי לניהול מערכת הכספים, הנכסים וניהול המעונות של הקבוצה. במסגרת המכרז בחנה איסתא מגוון מערכות ופתרונות בשוק. הפרויקט כולל יישום של המערכת למעל 100 משתמשים ולמגוון החברות הקשורות בקבוצה.

המערכת צפויה לספק לאיסתא מענה לכלל ההיבטים הפיננסים, ניהול המט"ח, הקמת ממשקים לכלל המערכות התפעוליות של איסתא, ניהול תהליכים בין חברתיים וביניהם יישום פתרון insight 360 של חברת BICS מקבוצת BDO. משתמשי המערכת יהיו מגוונים מכלל החברות של איסתא ליינס כולל כלל המשתמשים הפיננסיים, חברות הנכסים, ניהול המעונות וניהול כל מערך התקציב באמצעות פתרונות ייעודיים של BDO Solutions. במסגרת הפרויקט תלווה BDO Solutions באופן מקיף את תהליך היישום ובכללו אירוח של המערכת בחוות השרתים של חברת Allegronet Ltd המתמחה בניהול מערכי IT באמצעות משאבי ענן, מבוססי חוות שרתים הממוקמים במתקני האחסנה המובילים בישראל.

לדברי סאלי אלקיים, העומדת בראש יחידת BDO Solutions: "איסתא, כחברת התיירות הגדולה בישראל, שמה לה מטרה לאחד את הפעילות הפיננסית, נכסים, מעונות ותקציב על מערכת אחת כולל שקיפות של מידע למערכות התפעוליות ולהצגת דוחות. הבחירה בפלטפורמת HANA של SAP הייתה מבחינתו טבעית לאור ההיקפים הנדרשים בפרויקט וצפי הגידול בפעילות החברה".

שלמה גרזי, סמנכ"ל הכספים באיסתא ציין: "ההחלטה לגבי הפתרון והגוף המיישם לא הייתה פשוטה. בחנו כל מוצר וכל שותף לעומקו. לאחר שהחלטנו על המוצר SAP Business One HANA, התחברנו לעובדה כי BDO יכולה לתת לנו מענה כולל לצרכים של איסתא".

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אשר מפר את תנאי השימוש לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.

רוצים לדעת כל מה שחם בתיירות ותעופה?

הצטרפו לניוזלטר ותקבלו את החדשות והעדכונים של עולם התיירות והתעופה לתיבת המייל

התיירות חוזרת!

הרשמו למבזקי פספורטניוז וקבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה בארץ ובעולם.