מהפכה? סוכני הנסיעות יוכלו לסחור בנקודות הנוסע המתמיד

התאחדות סוכני הנסיעות מציעה שירות חדש לחבריה. השירות של MyleFly מאפשר לנוסעים מתמידים באמצעות הסוכנים למכור בכסף את המיילים/נקודות שצברו במועדוני הנוסע המתמיד של חברןת התעופה. הסוכנים יקבלו עמלה עבור מיילים שיירכשו מהלקוחות

צילום 123rf

נקודות הנוסע המתמיד (Miles בחברות רבות) הפכו זה מכבר למוצר אטרקטיבי בעל ערך כספי לא מבוטל, כיוון שבאמצעותם ניתן לרכוש כרטיסי טיסה מוזלים ואף כרטיסי בונוס. למרות הקושי והמגבלות בהעברת הנקודות האישיות בין נוסע אחד לנוסע אחר, חברת  MyleFly אימצה את הסחר בנקודות הנוסע המתמיד והפכה אותן למוצר עובר לסוחר.

התאחדות סוכני הנסיעות  מציעה לסוכני הנסיעות את המיזם החדש, לפיו החברה תרכוש מהלקוחות נקודות באמצעות סוכני הנסיעות. נוסעים מתמידים יוכלו למכור באמצעות הסוכנים את הנקודות, שצברו במועדוני הנוסע המתמיד של חברות התעופה, לחברת MyleFly. הסוכנים יקבלו מ- MyleFly עמלה על כל עסקת תיווך של מכירת נקודות של לקוחותיהם. MyleFly תצבור מלאי של נקודות ותשתמש בהן כדי לייצר כרטיסי טיסה מוזלים למכירה.

מלבד העמלות השוטפות, במסגרת המסחר בנקודות, חברת MyleFly מציעה למשרדי הנסיעות גם כרטיסים מוזלים של חברת אל על על בסיס מלאי נקודות נוסע מתמיד הצבור אצלה.

MyleFly מציינת כי היא יכולה להוזיל משמעותית את כרטיסי מחלקות העסקים והראשונה של מרבית החברות לכל היעדים ובכל עונות השנה, וכן את כרטיסי מחלקת תיירים ליעדים מסוימים בתקופות מסוימות.