ס.נשיא חברת אול ניפון איירוויס בביקור בישראל

והשתתף במפגש שנערך לכבוד שנתיים של פעילות החברה בישראל. סגן הנשיא של החברה: "אנחנו שמחים ומרוצים מפעילותנו בשוק התעופה הישראלי"

חברת התעופה הגדולה ביותר ביפן – "אול ניפון איירווייז" (ANA) מסכמת שנתיים של פעילות בישראל. בעקבות זאת, החברה ערכה מפגש בסגנון יפני בת"א אליו הוזמנו מנהלים מסוכנויות הנסיעות מישראל ליפן.

המפגש נערך בהשתתפות סגן נשיא אול ניפון איירווייז למכירות ושיווק באירופה – מאסהיקו דן שהגיע לביקור ראשון בישראל, ומנהל נציגות החברה בישראל – יקי כהן. במפגש הציגו אנשי החברה את מוצריה בטיסות מישראל ליפן, כמו כן הודו לסוכנים על שיתוף הפעולה והבעת האמון.

אול ניפון איירווייז מציעה טיסות מת"א לטוקיו הנדה ונריטה במחירים של החל מכ- 820 דולר במחלקת תיירים, החל מכ- 2460 דולר במחלקת תיירים פרימיום ומכ- 2860 דולר במחלקת עסקים.

הטיסות בשת"פ עם החברות בריסל איירליינס, לופטהנזה ואל על כאשר החלק הארוך של הטיסה יוצא דרך מספר ערים מרכזיות באירופה בהן ANA פועלת כמו: פרנקפורט, מינכן,  בריסל, לונדון ופאריס ומשם בטיסות ישירות לטוקיו ולכ-45 ערים בתוך יפן אליהם טסה החברה מטוקיו, דבר המאפשר מגוון רחב של כ-5-7 טיסות יומיות ונוחות ביותר לבחירת הנוסע.

מאסהיקו דן, סגן נשיא חברת ANA: "אנחנו שמחים ומרוצים מפעילותנו בשוק התעופה הישראלי, כמו גם מהתעניינות והגידול המשמעותי במספר הנוסעים הישראלים ליפן".