רפי וינר עוזב את רשת מלונות טמרס

וינר, מנכ"ל רשת מלונות טמרס, הודיע לדירקטוריון החברה וליושב ראש קבוצת טמרס, פויו זבלודוביץ', על כוונתו לסיים את תפקידו לקראת סוף שנת 2018, לאחר 18 שנים בתפקיד בהן הטביע את חותמו ברשת המלונות

רפי וינר. צילום: רונן דבש

רפי וינר, מנכ"ל רשת המלונות הודיע על כוונתו לעזוב את תפקידו לאחר 18 שנים ברשת המלונות.  וינר, בן 66 מוותיקי ענף המלונאות, נחשב לאחד המלונאים הבכירים והמוערכים בענף וביצע שורת תפקידים בכירים בענף המלונאות בישראל, והוביל בשנות כהונתו את רשת טמרס להשיגים מרשימים בינהם פתיחת מלון "ווסט לגון ריזורט" בנתניה בשנה שעברה שנוחל הצלחה גדולה.

וינר ניהל את מלונות טמרס מאז שנת 2000. במהלך תקופה זו הצטרפו מספר מלונות לרשת: מלונות "דניאל" ו"שיזן" בהרצליה פיתוח, מלון "פנינת ירושלים" (2003-2007), מלון "דניאל" ים המלח, מלון "ווסט" אשדוד, "ווסט" תל אביב ובאמצע שנת 2017 מלון "ווסט לגון ריזורט" נתניה. במהלך השנים, שימש וינר כיו"ר איגוד מנהלי בתי המלון במשך 12 שנים; יו"ר התאחדות המלונות בירושלים במשך 4 שנים; וסגן נשיא ההתאחדות הארצית במשך 4 שנים. קודם להצטרפותו לטמרס מלונות שימש בתפקידים בכירים ברשת דן ושרתון ישראל. וינר קיבל את פרס עיטור המלונאות בכנס השנתי של התאחדות המלונות הישראלי, שנערך בירושלים במרץ 2017.

יושב ראש קבוצת טמרס, פויו זבלודוביץ': "אני מודה לרפי על תרומתו בהובלת מלונות טמרס. רפי הוא מנהל מוכשר ומנוסה במלונאות הישראלית ואני מאמין כי הוא יצליח בכל אשר יחליט לעשות בעתיד." הוא הוסיף: "אנו התחלנו בהליך מסודר על מנת לאתר מנכ"ל חדש לרשת המלונות, אשר עיקר תפקידו יהא להוביל את הרשת לקדמת המלונאות והתיירות, בדגש על השינויים הטכנולוגים החלים בתעשייה. ארצה לנצל הזדמנות זאת בכדי להודות להנהלה שלנו ולעובדים המצוינים על מחויבותם ותרומתם לרשת".

 וינר אמר הבוקר לפספורטניוז: "אני שלם עם עצמי, ההחלטה התקבלה אצלי בחצי השנה האחרונה בה הרגשתי כי מיציתי את עצמי, וזהו הזמן לעבור הלאה, כפי שעשיתי בעבר שעזבתי את רשת מלונות שרתון לטובת רשת מלונות ווסט. ההחלטה התקבלה יחדיו עם הבעלים, ואחרי 18 שנה של עבודה משותפת ומוצלחת, ואחרי שפתחנו את המלון בנתניה בצורה מדהימה, החלטתי כי זאת העת הנכונה מבחינתי לסיים את תפקידי כמנכ"ל הרשת."

נושאים שמוזכרים בידיעה