שוברת שיאים: סינגפור איירליינס משיקה את הטיסה הארוכה בעולם

12 שעות טיסה לתאילנד ופחות מזה לניו יורק עושות לכם חלוש'ס? אז מה תגידו על הטיסה הארוכה ביותר בעולם שחברת התעופה סינגפור איירליינס, השיקה מסינגפור לניו יורק. כמה שעות אורכת הטיסה? איזו מחלקה בוטלה במטוס? וכמה יעלה כרטיס טיסה? התשובות בכתבה

צילום: 123rf

אחרי הפסקה של חמש שנים, חברת התעופה מהטובות בעולם, סינגפור איירליינס, תחזור להפעיל את הטיסה הישירה הארוכה ביותר כיום בעולם: מסינגפור לניו יורק – טיסה שאורכת 18 שעות ו-45 דקות וגומעת מרחק עצום של 16,700 קילומטר.

בכך, סינגפור איירליינס שוברת את השיא של הטיסה הישירה הארוכה ביותר בעולם בו החזיקה עד כה חברת התעופה האוסטרלית Qantas, שהפעילה טיסה ישירה מפרת'-אוסטרליה ללונדון שארכה "רק" 17 שעות וגמעה 14,529 קילומטר.

הקו החדש של סינגפור איירליינס – משדה התעופה צ'אנגי בסינגפור לשדה התעופה ניוארק בניו יורק – יפעל החל מחודש אוקטובר הקרוב, 3 פעמים בשבוע (שני, חמישי ושבת).

עוד בישרה החברה כי הטיסה תצא במטוס מדגם איירבוס A350-900 ULR בתצורה של מחלקות פרימיום ועסקים בלבד. לא תהיה מחלקת תיירים. למה? "כדי להנעים את הטיסה הארוכה כל כך ולהפוך אותה לכמה שיותר נוחה ל-161 נוסעים", נמסר. אך לא רק. "תצורה של שתי מחלקות היא שיקול עסקי הנובע מהרצון לענות על הביקוש של לקוחות לטוס בנוחות רבה יותר בטיסה ארוכה וללא הפסקה", הודיעה החברה.

וכמה יעלה כרטיס טיסה? 3,227 דולר במחלקת פרימיום וסכום אסטרונומי של 9,020 דולר במחלקת עסקים לטיסה שתצא לניוארק ב-13 באוקטובר וחוזרת לסינגפור ב-16 באוקטובר.

"סינגפור איירליינס גאה תמיד לעשות הכל כדי לספק את נוחות הנסיעה הטובה ביותר עבור לקוחותיה. אנו שמחים להיות מובילים את הדרך עם חידושים באמצעות הטכנולוגיה העדכנית ביותר", אמר מנכ"ל סינגפור איירליינס, גו צ'ון פונג.