ראובן אלקס עוזב את רשת פתאל

אלקס, מי שהיה ב-5 השנים האחרונות מנכ"ל רשת המלונות הגדולה בישראל, הודיע במפתיע על פרישה מתפקידו. אלקס במכתב לעובדים: "אחרי 5 שנים מרתקות ומאתגרות ברשת מלונות פתאל בחרתי לצאת לדרך חדשה"

ראובן אלקס עוזב את רשת פתאל. צילום: שיר גולני ראובן אלקס. צילום: שיר גולני

ראובן אלקס, מנכ"ל רשת המלונות "פתאל", הודיע היום (רביעי) על פרישתו לאחר חמש שנות כהונה בתפקיד הבכיר במטה הרשת בישראל. טרם מונה מחליף ואלקס ישמש בתפקידו עד להעברתו באופן מסודר.

אלקס (47), בוגר B.A במנהל העסקים, חשבונאות והוראה מהמכללה למנהל, שימש בעברו כמנכ"ל רשת מלונות רימונים במשך חמש שנים עד מינויו למנכ"ל רשת פתאל ישראל בשנת 2012. קודם לכן שימש כסמנכ"ל הכספים בקבוצת 'גנדן תיירות' (מקבוצת IDB).

היום, הוציא אלקס מכתב לעובדי החברה ובו ציין: "אחרי 5 שנים מרתקות ומאתגרות ברשת מלונות פתאל בחרתי לצאת לדרך חדשה. אני שמח על הזכות שניתנה לי לקחת חלק לצידו של דוד פתאל בהובלת הרשת ופיתוחה. בחמש השנים האחרונות הצעדנו את החברה קדימה בתחומים רבים: שיפרנו את איכות האירוח, התוצאות הכספיות, הפיתוחים הטכנולוגיים, ושביעות רצון חברי הצוות וכל זאת לצד פתיחה וצירוף של שמונה בתי מלון חדשים לרשת".

"ברצוני להודות מקרב לב לדוד פתאל על חמש שנים של למידה, התפתחות וחברות, ויותר מהכל על הזכות שניתנה לי לעבוד לצידו. ולכם מנהלים בכל דרגי הניהול וחברי צוות יקרים ברצוני להודות מקרב לב, בזכותכם הצלחתי להוביל את החברה להישגיה הרבים בשנים האחרונות. אין לי ספק כי החברה המופלאה הזו תמשיך להתקדם ולשגשג בארץ ובעולם. אני יוצא עכשיו לדרך חדשה אך ממשיך לאהוב ולהודות לכם גם ביום שאחרי. אני אוהב אתכם מעומק ליבי ומאחל הצלחה לכל אחת ואחד מכם. שלכם, ראובן".

דוד פתאל, יו"ר ומנכ"ל רשת מלונות פתאל הודה לאלקס על תרומתו לרשת וציין כי: "בחמש השנים האחרונות הצליח ראובן להביא את הרשת בישראל להישגים חסרי תקדים. אופן הניהול שלו, יחסי האנוש והערכיות שבו, הביאו את הרשת להיות המובילה בישראל. אני סמוך ובטוח שראובן יצליח בכל אשר דרכו תהיה ומאמין שעוד יצטלבו דרכנו. אני מאחל לו המון בהצלחה".