“בניתי את מותג רויאל בישראל, כשהתחלתי מכרו פה בקושי 60 כרטיסים”

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
לאחר שהודיע כי ימכור את מניותיו לקשרי תעופה, מסביר שנבל מה הניע אותו לעשות זאת: "אני כבר בן 72, באוקטובר אחגוג 50 שנה בענף התיירות .זה צעד פיננסי, החלטתי לממש, לעזור למשפחה ולילדים". על המחיר: "לא גבוה"

ענף הנסיעות הופתע בשבוע שעבר כאשר אורי שנבל מנכ”ל סנורמה הודיע כי החליט לממש את האופציה שיש לו ולמכור את 45% ממניות החברה שנשארו ברשותו לקשרי תעופה תמורת כ-3.6 מיליון דולר. הצעד הזה אמור לקרות תוך שנה וקשרי תעופה העריכה כי שנבל יקבל סכום של כ-3.8 מיליון דולר עבור המניות.

הצעד של שנבל עורר הרבה מאוד תגובות. שנבל שהה בסוף השבוע החולף בחופשת רוגע באחד מאיי יוון עם חברו הטוב עמי צוקר מנכ”ל והבעלים של אוטו יורופ שגם שותף עם קשרי תעופה.

שנבל הסביר את הצעד שהחליט עליו : “אני כבר בן 72, באוקטובר אחגוג 50 שנה בענף התיירות . זה צעד פיננסי, החלטתי לממש, לעזור למשפחה, לילדים. היה לי אבא שנפטר שהייתי צעיר. לי ולאחי הייתה החלטה, לעזור ולתת  לילדים שלנו בעודנו בחיים”.

שנבל המשיך וציין : “כל החיים שלי אוהב לעבוד, להמציא, לעשות דברים מחוץ לקופסא, אם ארצה לא לעבוד אין לי מה לעשות עם עצמי. אני לא מעלה שיכול לשבת בבית קפה ולא לעשות כלום”.

עוד המשיך מי שמזוהה יותר מכל אחד עם ענף השייט ואמר : “הענף נמצא כבר שנים בעלייה רצינית ונעשה מעניין ומעניין דווקא בגלל התחרות, כניסת עוד שחקנים לשוק, אז יש מה לעשות. לשבת באיזה משרד למכור כרטיסי טיסה זה לא מעניין, אבל כל יום יש בענף הזה משהו חדש, אניות חדשות, באפריל משיקים ברויאל קריביאן את סימפוני, הספינה הכי גדולה בעולם, עם יעדים חדשים”.

שנבל הוסיף  :”רק עכשיו הכנסתי לחברה יועצת אסטרטגית, אני מתכוון  לצאת בפרויקט גדול אחרי החגים. אני אוהב אתגרים גדולים”.

על התגובות שקיבל :”קיבלתי הרבה תגובות אוהדות ומפרגנות, סוכנים, מנהלי חברות, מופתע מאוד לטובה”.

על המחיר: “לא מחיר גבוה, תיקח בחשבון מה שהחברה הזו הרוויחה בשנים האחרונות. לשמחתי גם בניתי את המותג של רויאל בישראל, כאשר התחלתי  מכרו פה בקושי 60 כרטיסים” סיכם שנבל.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר וגם, באפליקציה

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

  • תא לחץ
  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה

אני מעוניין לקבל חדשות, עדכונים והודעות פרסומיות מפספורטניוז.