התאחדות משרדי הנסיעות נפרדה אמש מדוד מימון

התאחדות משרדי הנסיעות, ערכה ארוחת ערב חגיגית בה נפרדה ממנכ"ל אל על היוצא דוד מימון. קובי קרני, יו"ר התאחדות משרדי הנסיעות: "דוד הביא את החברה לשיאים שחברת אל על לא ידעה כמותם"

דוד מימון בארוחת הערב. צילום: התאחדות משרדי הנסיעות

אמש נערכה ארוחת ערב חגיגית בחדר הפרטי של מסעדת דקא, בה נפרדו יו"ר ההתאחדות, קובי קרני, מנכ"לית ההתאחדות, חני סובול , חברי ועד ההתאחדות, בכירי משרדי הנסיעות, מנכ"ל אל על הנכנס, גונן אוסישקין, סמנכ"ל למסחר מיקי שטרסבורג, מנהל סניף ישראל, ירום ודיש וצוות סניף ישראל ממנכ"ל אל על היוצא דוד מימון.

ראשון בירך קובי קרני יו"ר התאחדות משרדי הנסיעות: "לאורך השנים נוצרה בין דוד לביני חברות אמיצה המבוססת על הערכה והוגנות. דוד הביא את החברה לשיאים שחברת אל על לא ידעה כמותם, אני בטוח שחברות זו תשאר שנים רבות". מר קרני סיים באיחולי הצלחה למנכ"ל היוצא ואיחולי הצלחה למנכ"ל הנכנס גונן אוסישקין וכן לסמנכ"ל למסחר מיקי שטרסבורגר .

אחריו בירך גונן אוסישקין מנכ"ל אל על: "דוד הוא ללא ספק אחד המנכ"לים הטובים שהיו לאל על. אני רוצה להודות לו על העבודה המשותפת על הזכות ועל האמון שנתן בי". אוסישקין הודה אישית לצוות סניף ישראל ולציבור הסוכנים על השותפות לדרך.

אחרון, בירך דוד מימון: "הייחודיות של אל על הוא ביחס האישי לסוכנים, איזה מנכ"ל של חברת תעופה יקבל טלפון מסוכן שיבקש ממנו לעכב את הטיסה כי קבוצה של 25-30 נוסעים נתקעה בפקק בדרך לשדה התעופה? איזו חברה נותנת לסוכן כלים לשמר לקוח פלטינום? היחס האישי והפתרונות בזמן אמת של סניף ישראל לציבור הסוכנים הם נדבך חשוב בהישגי הסניף ואני מקווה שזה יישמר גם בעתיד".

דוד הודה לחברי ההתאחדות ולסוכנים על הערב המרגש ואיחל למחליפו גונן אוסישקין ולמיקי שטרסבורגר הצלחה בתפקידם.

נושאים שמוזכרים בידיעה