אורי שנבל נבחר לנשיא סקול ת"א

שנבל, יחליף את אילנה קפלן, ומסר לפספורטניוז כי בכוונתו לחדש את פני המועדון, לגוון את פעילותו, ולצרף אליו את מנהלי חברות התיירות והתעופה וכן את הדור הצעיר המשתלב בתפקידים בכירים בענף

אורי שנבל

אורי שנבל, מנכ"ל סנורמה, נבחר לנשיא מועדון סקול תל אביב. מועדון סקול בינלאומי הינו מועדון חברים הגדול והחשוב בעולם של מנהלי ובכירי ענף התיירות. בישראל פועלים היום 3 מועדונים אזוריים בטבריה, ירושלים ותל אביב.

שנבל, המחליף את הנשיאה הקודמת של המועדון התל אביבי, אילנה קפלן, החליט לקחת על עצמו את המשימה הקשה של חידוש פני המועדון וגיוון פעילותו, ומתכוון להביא שוב את כל מנהלי חברות התעופה, משרדי הנסיעות, הסיטונאים, מנהלי חברות השכרת הרכב ואחרים, להיות חברים במועדון, שמטרתו העיקרית היא קירוב מנהלי הענף למפגשים חברתיים ומקצועיים, להחליף דעות ולשמוע הרצאות בתחומי הענף ובנושאים מגוונים.

אחת המשימות העיקריות של שנבל, שכיהן בעבר כנשיא מועדון סקול חיפה, היא הצערת המועדון, ולכן לפי דבריו, כבר החל ביוזמה לכלול בוועד המועדון התל אביבי גם מנהלים צעירים, המשתלבים במגוון תפקידים בענפי התיירות השונים. המועדון יזכה בחסות וסיוע של התאחדות משרדי הנסיעות ושל התאחדות בתי המלון, שגם חבריה ישתלבו בפעילות המועדון. שנבל ביקש להודות לאילנה קפלן על פעילותה כנשיאת מועדון סקול תל אביב.