כל מה שקורה בתיירות ובתעופה

בריטיש אירווייס תטוס לטנסי

חברת התעופה הבריטית תהיה הראשונה בעולם שתטוס ישירות לנאשוויל. יעל קטן, מנהלת מסחרית, בריטיש איירווייס ישראל: "אנו בטוחים כי היעד החדש יזכה לביקוש רב גם בקרב תיירים ישראלים"

חברת התעופה בריטיש איירווייס תהיה הראשונה בעולם שתפעיל קו ישיר בין אירופה לבין נאשוויל, בירת טנסי. מחודש מאי 2018, תפעיל החברה 5 טיסות שבועיות מנמל התעופה הית'רו, שבלונדון, במטוס הבואינג 787 דרימליינר, שבו שלוש מחלקות נוסעים.

הטיסות יפעלו בימי שני עד שבת, כשטיסה מספר BA223  תצא מלונדון בשעה 15:45 ותנחת בנאשוויל בשעה 18:50, וטיסה מספר BA222 תצא מנאשוויל בשעה 20:20 ותנחת בלונדון ב -10:30 בבוקר שלמחרת.

עם הוספת הקו החדש לנאשוויל, עולה מספר היעדים של בריטיש איירווייס ברחבי ארה"ב ל-26 . במסגרת ההסכם הטראנסאטלנטי של החברה עם אמריקן אירליינס, לבריטיש איירווייס כ-67 טיסות יומיות ליעדים נבחרים בארה"ב.

השנה השיקה בריטיש איירווייס קווי טיסה ליותר מ-30 יעדים חדשים ברחבי העולם, בהם טיסות ישירות לניו אורלינס, אוקלנד, ופורט לאודרדייל. בנוסף, הודיעה החברה שתרחיב את שירותיה לפילדלפיה ולפיניקס מטיסה יומית אחת לעשר טיסות שבועיות ישירות מלונדון.

שון דויל, מנהל קשרי חוץ ושותפויות, בריטיש איירווייס: ״אנו גאים ונרגשים להוסיף את נאשוויל לרשת היעדים העולמית הנרחבת שלנו, במיוחד לאור העובדה שבריטיש איירווייס היא חברת התעופה היחידה בעולם שמציעה טיסה ישירה מאירופה לטנסי"

יעל קטן, מנהלת מסחרית, בריטיש איירווייס ישראל: "נאשוויל היא אחת הערים הדינמיות ביותר, עם אחת הכלכלות המתפתחות במהירות הגבוהה ביותר בארה״ב. אנו בטוחים כי היעד החדש יזכה לביקוש רב גם בקרב תיירים ישראלים וגם בקרב אנשי העסקים. כמו כן, נאשוויל היא נקודת הפתיחה המושלמת לטיולים בדרום ארה״ב".

נאשוויל נחשבת בעיני רבים בירת מוסיקה עולמית עם יותר מ-100 מועדוני מוזיקה חיה בשלל סגנונות, מקאנטרי ובלוז עד לג׳אז וגוספל. גם להקת הרוק המפורסמת Kings of Lion נוצרה בה.