כל מה שקורה בתיירות ובתעופה

שיבושים בתנועה האווירית בצפון מערב אירופה

שיבושים קשים בלוח הטיסות בנמלי התעופה סכיפהול והית'רו. עשרות טיסות מבוטלות ועשרות אלפי נוסעים תקועים בנמלי התעופה. ק.ל.מ ובריטיש איירווייס מציעות לנוסעים טיסות חלופיות במועד מאוחר יותר

יותר מ-100 טיסות יוצאות ונכנסות בנמל סכיפהול בוטלויותר מ-100 טיסות יוצאות ונכנסות בנמל סכיפהול בוטלו

יותר מ-10,000 נוסעים נתקעו היום (חמישי) בנמלי התעופה בצפון מערב אירופה, בעיקר סכיפהול והית'רו, עקב הסופה הקשה המונעת מחברות התעופה להפעיל את לוח הטיסות הסדיר.

ק.ל.מ נאלצה לבטל עשרות טיסות מנמל הבית שלה, סכיפהול באמסטרדם, לכל היעדים בבריטניה והציעה לנוסעים, שטיסותיהם בוטלו, לדחות את טיסתם למועד מאוחר יותר, עד ה-18 בחודש.

יותר מ-100 טיסות יוצאות ונכנסות בנמל התעופה של אמסטרדם בוטלו, וביניהן גם טיסות של החברות הבריטיות: בריטיש איירווייס, אייר לינגוס ו-. Flybe.

בריטיש איירווייס נאלצה לבטל גם עשרות טיסות מנמל הית'רו ואליו בגלל רוחות חזקות. בין השאר בוטלו טיסות לפרנקפורט, ז'נבה ואדינבורו.

דובר בריטיש איירווייס ציין כי הרוחות העזות מגבילות את מספר הטיסות היכולות לנחות בהית'רו מדי שעה, ולכן נאלצה החברה לבטל ולעכב טיסות האמורות לנחות בנמל הבית של החברה. "אנחנו מאפשרים לנוסעים לשנות את מועד הטיסה או לקבל את כספם חזרה, וכמו כן, אנחנו משתמשים במטוסים גדולים יותר בקווים שאנחנו יכולים להפעיל כדי לאפשר למרבית הנוסעים להגיע ליעדיהם", ציין דובר החברה.