אוסטריאן איירליינס מפסיקה זמנית את פעילותה

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
החל מיום חמישי הקרוב, חברת התעופה האוסטרית, החברה בקבוצת לופטהנזה, משעה את כל טיסותיה עד ה-28 במרץ, בשלב זה. כל קבוצת לופטהנזה מקצצת עד 90% מפעילותה ומתמקדת בימים הקרובים בהחזרת אלפי אזרחים גרמנים, אוסטרים, שוויצרים ובלגים, הביתה מרחבי העולם
קבוצת לופטהנזה
קבוצת לופטהנזה. צילום: יח"צ

אוסטריאן איירליינס מפסיקה ביום חמישי הקרוב, 19 במרץ, את כל טיסותיה. הטיסה האחרונה של החברה תנחת בווינה משיקגו בשעה 8:20 בערב. עפ”י הודעת החברה, בשלב זה תבטל אוסטריאן איירליינס את כל הטיסות עד ה-28 במרץ, ולנוסעים שהזמינו טיסה בחברה במהלך תקופה זו, יוצעו טיסות בחברות תעופה אחרות במידת האפשר.

כל חברות התעופה של קבוצת לופטהנזה צפויות בימים אלה לצמצם משמעותית את לוח הטיסות לטווח הקצר והארוך. הביטולים, שיפורסמו היום, יובילו לירידה חדה בפעילות, במיוחד במזרח התיכון, באפריקה ובמרכז ודרום אמריקה. בסך הכול, הקיבולת הכוללת של חברות קבוצת לופטהנזה תפחת עד 90 אחוז בקווים הארוכים ו-80 אחוז בקווים הפנים אירופיים. לוח הזמנים החדש של כל חברות התעופה בקבוצת לופטהנזה יהיה בתוקף עד 12 באפריל.

למרות הביטולים המשמעותיים, שלוש חברות הקבוצה – לופטהנזה, אירו-ווינגס ואוסטריאן – תפעלנה יותר מ-20 טיסות מיוחדות עם מעל 6,000 נוסעים כדי להטיס נוסעי שייט ונופשים בחזרה הביתה. הטיסות המיוחדות תופעלנה במטוסים רחבי גוף, בואינג 747 ו-777 ואיירבוס  A350, מכיוון שאלפי אזרחים גרמנים, אוסטרים, שוויצרים ובלגים, עדיין מחכים לחזור לארצות מולדתם.

קרסטן שפור, מנכ”ל קבוצת לופטהנזה, אמר: “כעת זה כבר לא עניין כלכלי, אלא אחריות של חברות התעופה כחלק מהתשתית הקריטית במדינות מולדתן”.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה