אל על ו-GULF AIR הבחריינית חתמו על מזכר הבנות

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
מזכר ההבנות בין אל על לחברת התעופה הלאומית של בחריין מהווה בסיס להסכם קוד-שייר עתידי בין החברות ולשיתופי פעולה בין מועדוני הלקוחות של החברות, שירותי המטען, תחזוקה וטכנולוגיה בתחומי התעופה והתיירות
יו
דוד ברודט (מימין) צילום: דוברות אל על

במהלך הביקור הרשמי של שר הכלכלה, המסחר והתיירות של בחריין, זיאד אל זיאני (H.E. Mr. Zayed R. Alzayani) ופמלייתו בישראל, נחתם מזכר הבנות בין שר הכלכלה הבחרייני, המשמש גם כיו”ר הדירקטוריון של גאלף אייר, לבין יו”ר דירקטוריון אל על, דוד ברודט.

מזכר ההבנות מהווה בסיס להסכם קוד-שייר בין החברות בטיסות בין מנאמה ותל אביב וכן בטיסות גאלף אייר ממנאמה למזרח הרחוק וטיסות אל על מנתב”ג לאירופה, וכן שיתופי פעולה בין מועדוני הלקוחות של החברות, המטען, שירותי תחזוקה וטכנולוגיה בתחום התעופה והתיירות.

זיאד אל זיאני, יו”ר דירקטוריון גאלף אייר, אמר: “כחברה הלאומית של בחריין, אנו גאים לתמוך בהנהגה ובממלכה בהבאת שלום ושגשוג באזור. אנו מקווים כי זוהי רק ההתחלה של פיתוח שותפויות נוספות בתחום התעופה ומצפים לעבוד עם החברים והעמיתים שלנו באל על ולתמוך אחד בשני על מנת להשיג הישגים משמעותיים. אנו בטוחים כי הנתיב החדש יקדם תיירות עסקית ותיירות נופש לשתי המדינות ויאפשר חיבורים נוספים לרשת הנתיבים של שתי החברות”.

דוד ברודט, יו”ר דירקטוריון אל על, אמר: “ההזדמנות לשיתוף פעולה עם גאלף אייר נובעת מהשינויים ההיסטוריים המתרחשים באזורנו. אנו באל על מצפים להציע ללקוחותינו יעדים ומוצרים נוספים ומרגשים, הן בהיבט טיסות נוסעים והן בהיבט טיסות מטען, שירותי תחזוקה וחדשנות טכנולוגית בתחום התעופה והתיירות, באמצעות חברת הבת, קוקפיט. אני מברך את מר זיאד אל זיאני על הגעתו לישראל ומצפה לבקר בבחריין בעתיד”.

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אשר מפר את תנאי השימוש לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

התיירות חוזרת!

הרשמו למבזקי פספורטניוז וקבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה בארץ ובעולם.