אמסלם טורס ממשיכה לחלץ ישראלים מדר’ אמריקה

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
הקבוצה תבצע טיסת חילוץ מארגנטינה וברזיל של כ-200 ישראלים וזרים מרחבי אירופה. בין הנוסעים כ-30 עולים חדשים והשגריר המיועד של ארגנטינה בישראל. יעקב אמסלם: "המבצע הזה דורש תמרון בין 3 חברות תעופה שונות, שכל אחת מהן אחראית על מקטע להשלמת המשימה"
אמסלם טורס
יעקב אמסלם. צילום: דניאל אביגדור

קבוצת אמסלם טורס, תבצע חילוץ מורכב מארגנטינה ומברזיל של כ-200 ישראלים וזרים מרחבי אירופה. טיסה זו נועדה לתת מענה למטיילים מדרום אמריקה, אשר נותרו ללא פתרונות חזרה לביתם, בשל סגירת השערים האוויריים ובהעדר טיסות.

נוסעי הטיסה תושבים זרים מרחבי אירופה אשר יעשו את דרכם מדרום אמריקה לצרפת. קבוצת הישראלים, תכלול גם כ-30 עולים חדשים העושים עלייה לארץ בשיתוף הסוכנות היהודית וקרן הידידות. בנוסף אליהם יצטרף לטיסה גם שגריר ארגנטינה בישראל, המיועד להיכנס בימים אלו לתפקידו החדש.

הטיסה מבואנוס איירס לת”א, אינה ישירה וכוללת עצירות ביניים בסאו פאולו ובפריז. הטיסה תצא ביום ג’-12 במאי,2020 ותבוצע על ידי חברת LATAM. הטיסה מסאו פאולו לפריז תתבצע על ידי חברת התעופה אייר פרנס. טיסה מפריז לת”א, על ידי חברת ישראיר, תמריא ב-13 במאי 2020.

מחיר הטיסה המיוחדת הינו 1,885 דולר לנוסע הכולל מיסי נמל, דלק, כבודה, ארוחות ושתיה קלה בשירות מחלקת תיירים. בשל ההגבלות הנוקשות והסגר בעת משבר הקורונה, הטיסה כפופה לאישור סופי של הרשויות וזמני הטיסה עלולים להשתנות.

יעקב אמסלם, מנכ”ל ובעלים של קבוצת אמסלם טורס, מסר: “בעקבות מספר רב של פניות מגורמים שונים לסיוע בחילוץ ישראלים נוספים שנותרו בדרום אמריקה, החלטנו להוביל מבצע זה המצריך ניסיון וידע רב בניהול מצבים מורכבים והפגנת יצירתיות המובילה לתמרון בין 3 חברות תעופה שונות, שכל אחת מהן אחראית על מקטע להשלמת המשימה. מבצע זה מחייב עמידה מופתית בלוחות זמנים והנפקת מספר רב של אישורים אל מול רשויות ושגרירויות שונות, משרד החוץ הישראלי וגורמים ממלכתיים נוספים. בין נוסעי הטיסה לתל אביב, קבוצה של כ-30 עולים חדשים הבוחרים לפתוח בדרך חדשה, כך שאנו נרגשים לסייע להם בהגשמת חלומם הגדול לעליה לארץ ישראל דווקא בימים אלו”.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה