אסטרה איירליינס היוונית הפסיקה “זמנית” את פעילותה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
רשות התעופה היוונית בודקת את התנהלותה של חברת התעופה הקטנה, שזכתה לקבל סובסידיות ממשלתיות, ולאחרונה ביטלה טיסות רבות ובסוף השבוע האחרון הודיעה שהיא מפסיקה זמנית לטוס "עד מציאת משקיעים חדשים". החברה גם הפעילה טיסות עונתיות בין סלוניקי לתל אביב

עפ”י האתר היווני, GTP, רשות התעופה היוונית הודיעה היום, כי היא בוחנת את התנהלותה של חברת התעופה אסטרה איירליינס, שבסיס פעילותה בנמל סלוניקי, ונראה שלא תאפשר לה להמשיך לפעול בעקבות ביטולי טיסות חוזרים ונשנים והודעה על הפסקת פעילות זמנית בסוף השבוע האחרון בתקווה “למצוא משקיעים חדשים”.

במשך קרוב ל-11 שנות פעילות, חברת התעופה הקטנה, עם צי של 4 מטוסים קטנים בלבד (ATR ו-Bae), זכתה לסובסידיות ממשלתיות והפעילה שירותי טיסה בין סלוניקי לאיים: כיוס, לסבוס, סאמוס, למנוס, כרתים וקוס, וכן טיסות מאתונה לכיוס, קוזאני, קסטוריה ואיקריה. כמו כן, החברה קיימה טיסות עונתיות למינכן ולתל אביב בעונות האביב והקיץ האחרונות.

בסוף השבוע האחרון אסטרה איירליינס ביטלה את טיסותיה מסלוניקי ואתונה לכיוס והודיעה לנוסעים, כי כספם יוחזר להם.

בהודעה, שפרסמה החברה היום, נאמר כי “תביעות להשבת כספים תיבחנה ותיענינה עד ה-15 בנובמבר”, וכמו כן, ציינה החברה: “אנחנו מצטערים על אי הנוחות ועובדים על חזרה מסודרת להפעלת טיסותינו”.

במקביל, שר התיירות היווני, חארי תיאוחאריס, פרסם את ההודעה: “כשהבנו שהתקלות בחברה עלולות לגרום בעיות לאזרחים, קיימנו קשר עם משרד התחבורה ושיחות עם חברות אחרות, כולל אג’יאן איירליינס, כדי לבנות תוכנית חירום”.

 

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה