ארה”ב ובריטניה צפויות לחדש את הגשר האווירי המשתלם ביותר בעולם

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
למרות המגבלות הנוכחיות המונעות תנועה חופשית בין המדינות, הרשויות בשתיהן שוקלות יצירת גשר אווירי נטול מגבלות בין לונדון לניו יורק, בה שיעור נמוך של נדבקים בקורונה. קו לונדון – ניו יורק הניב יותר ממיליארד דולר בשנה לפני מגפת הקורונה
נמל הית'רו לונדון.
נמל הית'רו לונדון. צילום: shutterstock

על פי דיווחים בתקשורת, פקידי ממשל בארה”ב ובבריטניה מקיימים שיחות על הרעיון ליצור גשר אווירי אזורי בין שתי המדינות, בניסיון לקדם את מסלול הטיסה המשתלם ביותר בעולם.
‘בועת נסיעה’ עשויה לאפשר פטור מחובת בידוד בריטי לאמריקאים מאזורי זיהום נמוך, כמו ניו יורק, ולסייע בחידוש מלא של הטיסות בקו.
בריטניה פוטרת בימים אלה יותר ויותר מדינות אירופיות מחובת הבידוד, ונראה כי השיחות מתקדמות ליצירת ‘מסדרון נסיעה’ עם ארה”ב, שיאפשר למגיעים מאזורים זיהום נמוכים להיות פטורים מדרישת הבידוד של 14 הימים הקיימת כיום.
לפני שהוטלו מגבלות משבר הקורונה, לונדון – ניו יורק היה מסלול הטיסה המשתלם ביותר בעולם, עם מכירות שנתיות של יותר ממיליארד דולר.
מלבד הטיסה, הקו תרם גם לכלכלה. אנשי עסקים אמריקנים הוציאו 1.4 מיליארד דולר בבריטניה בשנת 2019, הרבה יותר מ-495 מיליון דולר, שהוציאו הגרמנים במקום השני, ו-265 מיליון דולר, שהוציאו הצרפתים בבריטניה.
נכון לעכשיו, יחד עם כל שאר האזרחים האירופיים גם על אזרחי בריטניה אסורה הכניסה לארצות הברית. כמו כן, כל הבריטים שחוזרים מארצות הברית כפופים לבידוד של שבועיים. למרות שארה”ב נותרה ב’רשימה האדומה’, כמה מדינות ואזורים ברחבי המדינה חווים שיעורי זיהום נמוכים, ובהחלט יוכלו להוות בסיס להקמת ‘גשר אווירי’.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה