בן משה הגיש בקשה לעליון לעיכוב ביצוע מכירת ישראייר

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
לאחר שבית המשפט המחוזי אישר את מכירת החברה לרמי לוי וחברת בי. ג'י אי, מוטי בן משה ודור אלון הגישו היום (שני), לבית המשפט העליון בקשה לעיכוב ביצוע של מכירת ישראייר
גלובל כנפיים מעלה את תג המחיר לרכישת ישראייר ל-166 מיליון שקל
ישראייר. צילום: עידו וכטל

מכירת ישראייר מסרבת להגיע לסיומה.

מוטי בן משה ודור אלון הגישו היום (שני), לבית המשפט העליון בקשה לעיכוב ביצוע של מכירת חברת ישראייר לרמי לוי.

כזכור, בן משה כבר פנה לבית המשפט העליון בבקשה לא לאשר את המכירה. כעת לאחר שבית המשפט המחוזי בת”א, אישר ביום חמישי את המכירה לרמי לוי ובי.ג’י.איי, בן משה מבקש מבית המשפט לעכב את הליך המכירה עד אשר ידונו בבקשתו.

בהחלטתו לאשר את המכירה, כתב בין השאר סגן נשיא בית המשפט המחוזי בת”א, חגי כי: “נחזור ונזכיר פעם נוספת כי בית המשפט לא יתערב בשיקול דעתם של הנושים בבואם להעריך את מידת כדאיותה הכלכלית של העסקה המוצעת להם, ולא יחליף את שיקול דעתם הכלכלי בשיקול דעתו שלו, אף באותם מקרים בהם לדעתו של בית המשפט טעו הנושים בשיקול דעתם והוא היה מגיע לתוצאה שונה לו עמד בנעליהם”.

עוד הוסיף ברנר וכתב על הסיבות להחלטתו: “במקרה דנן הנושים אמרו את דברם בקול רם וצלול, ואין סיבה שלא לכבד את רצונם, מה גם שהנאמן תומך בפה מלא בבחירתם של הנושים, ולעמדתו המקצועית נודע משקל רב בעניינים כגון אלה. כידוע, בית המשפט איננו מתערב בשיקול דעתם המקצועי של בעלי תפקיד מטעמו אלא במקרים חריגים בהם נפל פגם מהותי בשיקול דעתם, או שהופרה על ידם חובת תום הלב וההגינות”.

על רמי לוי ובי. ג’י. אי, כתב סגן נשיא בית המשפט המחוזי: “בשולי הדברים יש לחזור ולציין לטובה את התנהלותם הראויה של בי.ג’י.איי ושל רמי לוי העומד בראש קבוצת המציעים, לכל אורך הליך המכר. הללו קיימו באופן מלא אחר הוראותיו והנחיותיו של הנאמן ולא סטו מהן כמלוא הנימה, בשונה מהמשתתפים האחרים”.

 

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה