בשל שביתת טייסי בריטיש איירווייס: המחיר קפץ ב-2,100%

על פי דיווחים בכלי התקשורת ביטולי הטיסות גרמו להפקעתם של מחירי הטיסות בידי החברות הטסות בנתיבים דומים. שיעור ההפקעה הגיע לפי CNN בטיסות מסויימות ל-2,100 אחוזים

צילום: Shutterstock

300 טייסיה השובתים של בריטיש אירוויס, שהחלו אתמול את שביתתם ויסיימו אותה הערב בחצות, משבשים את תוכניות הנסיעות של כמעט עשרות אלפי איש במהלך שביתתם בת היומיים. אתמול, ביומה הראשון של השביתה, המריאו רק חמש טיסות של החברה הבריטית, ארבע מהיתרו ואחת מגיטוויק.

על פי דיווחים בכלי התקשורת הביטולים הללו גרמו להפקעתם של מחירי הטיסות בידי החברות הטסות בנתיבים דומים. שיעור ההפקעה הגיע לפי CNN בטיסות מסויימות ל-2,100 אחוזים.

רשת השידור מצאה כי באתר של איזיג'ט מחיר של טיסה הלוך ושוב מלונדון לניס שבדרום צרפת היה 1,272 ליש"ט  עבור טיסה של פחות משעתיים באוויר. מדובר בטיסה שיצאה אתמול בבוקר מגיטוויק בעוד הטיסה חזרה נועדה למחר (11.9.19) בבוקר. למרבה ההפתעה כל הכרטיסים לטיסות הללו של איזיג'ט נמכרו.

גם בריטיש אירוויס לא טמנה את ידה בצלחת ולפי הדיווח כרטיס לטיסה מניס ללונדון היתרו ביום חמישי הוצע ב-694 ליש"ט. מחיר טיסה דומה בבריטיש איירווייס בתאריכים אחרים בחודש ספטמבר הוא 58 ליש"ט.

אתר האינטרנט טרוולמול מצא שמחיר טיסה של איזיג'ט מניס ללונדון גיטוויק שנועדה למחר קפץ ל-660 ליש"ט בעוד המחיר ללוטון צנוע יותר – 510 ליש"ט לא כולל מזוודות.

נושאים שמוזכרים בידיעה